Balzer spin kamış yardım

Konu, 'Kamışlar' kısmında İlkerrr tarafından paylaşıldı.

1. İlkerrr

İlkerrr İlker

Merhaba

Balzer spin kamış almak istiyorumda bu firmanın kamışları hakkında pek bir bilgi bulamadım.Belki sitede kullananlar vardır görüşlerini almak istiyorum.

Almak istediğim kamış bu 270 cm boy,280 gr ağırlık ve 5-45 gr arası atarı var Denizde sahte balık ile levrek, Gölde Turna yakalamak için uygunmudur ?Okuma Trio 40s makina ile kullanıcam.

http://www.avmarketi.com/asp/product/16225/BALZER-11186-BLACK-PEARL-TELE-270-CM

Üreticinin web sayfası almanca
    http://www.balzer.de/products.php?pid=2798&cid=2

Yardımcı olan herkeze teşekkürler.

2. Kadir Levrek Peşinde

Kadir Levrek Peşinde SİDEPRENSİ eski nick im

Favori Kamış:
    OKUMA ALUMİNA SPİN KAMIŞ 240cm
    Favori Makine:
    süper passion 740m ve küçük kardeşleri
    En İyi Avı:
    süper maxim misina :9
    resimdeki tele spin kamış,gördüğüme göre sapı biraz kısa gibi duruyor,sapı kısa kamış atçek de zorlar sahteyi fırlatırken,
    tavsiyem okuma alimuna spin kamış olur,2 parçalı kamış at çeklerde her daim avantajlıdır,

okuma kamış alabileceğin en hesaplı yer burası,

cengizbalıkcılık,com tlf yolu ile irtibata geçersen yapman gerekeni anlatırlar,

3. emir şengezer

emir şengezer emir

Favori Kamış:
    Shimano Speedmaster Power Game - Shimano Nexave BX Surf - Lineaeffe Prestige 7000
    Favori Makine:
    Shimano Ultegra 10000 XSB - Shimano Biomaster C5000 FB
    Kamış bana da biraz ağır geldi. Misal vereyim kullandığım 2.40 2 parça spin kamış 150 gr. ağırlığında.

Çok kısıtlı taşıma alanınız yoksa 2 parça kamış tavsiye ederim.

4. muresli

muresli MISTAN BAYER

Selamun aleykum,
    Kiymetli arkadasim yukaridaki kamis,tam bir turna ve levrek kamisidir.O maksatla uretilmistir.Sapida kisa degildir,resim aldatiyor.Agirligina gelince,uretim maksadina uygun agirliktadir.Genel maksatli degildir.Yani bir kamis alayim onunla turnada avliyayim,alabalikta,levrekte,gibi degildir.Karar senin,rastgelsin,selamlar.

5. yucel5

yucel5 yücel

kendini kanıtlamış daiwa shimano gary loomis st croix gibi ürünler varken satıcıların yüksek kar etmek amacıyla yönlendirdiği bu markaları satın almayın derim ben de aldandım gittim şimdi fiyatı ile 700 800 tl aralığında kamış aldım hep kaliteli diyorlar ama decathlondan aldığım 100 tl lik kamıştan işçiliği kötü..kalite dediğin şey kontrolü sağlanmış işçiliği güzel üründür ülkemin insanı bir kamışa 700 tl veriyorsa bu ürün 100 tl lik ürün ile yarışmamalı..nerede sorunlu ürün var bu ülkeye gönderip yüksek kar ile satıyorlar