Barakuda avlarım , her avım bana heyecanı ve mutluluğu bir arada yaşatmıştır.

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında orhan kucukbicmen tarafından paylaşıldı.

1. orhan kucukbicmen

orhan kucukbicmen Orhan Kucukbicmen

Favori Kamış:
    El ile balık avlarım, bu şekilde avlandığım için çok mutluyum.
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Sevgili arkadaşlarım, sevgili kardeşlerim, beni biraz tanısanız da bu sitemize sonradan gelen kardeşlerimizin de teknemden sırtı çekerek avladığım barakuda avlarımı sizlerle buluşturmak istiyorum.

İkinci sefer tekrar seyreden arkadaşlardan özür dilerim, bizler amatör balıkçılar olarak her balığın bizler için o kadar güzel anıları vardır ki ben bütün anılarımı esasında sizlerle beraber tekrar yaşamak isterdim, fakat internet kirliliği olur diye sadece fotoğraflarla tekrar bu barakuda avlarımı sizlerle beraber yaşamak istiyorum.

Bu avlar beni gerçekten çok gururlandırıyor, inşallah sizler de daha güzel barakuda avları yaparsınız ve bu avın heyecanını ve mutluluğunu yaşarsınız, hepinize güzel balık avları dilerim.:) Her zaman dediğim gibi yapmış olduğum balık avları hakkında ve bu barakuda avları ile sorularınızı beklerim, sizlere bu avlarla ilgili elimden gelen bütün yardımları yapacağım. Bna yazın sorularınızı bekliyorum.:) Sevgiler.:)

][​IMG]

2. 4443

4443

Orhan amca geçmişte bu karaleri defalarca gördük tebrik ettik saygı duyduk en az senin kadarda sevindik doğrusu , yeni kayıt olmuş kullanıcılara tabiki eşşiz güzel kareler keyfle gözlemliyeceklerinden kuşkum yok ...

Tekrar affına sığınarak ;

Yalnız Deniz'lerimizden GÜNCEL av raporları bölümünde değilde FOTOGRAF'lar bölümünde açılsa sanıyorum daha doğru olacaktı sevgiler ...

3. mersinli

mersinli Nuri

Favori Kamış:
    speedmaster surf ve spin
    Favori Makine:
    shimano exsence ve ultegra
    En İyi Avı:
    2,8KG BARAKÜDA
    Bir kez daha gaz verdin bize Orhan baba.Yağmur çamur demeden avlanmaya devam.

4. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Vedat Abayoglu

Favori Kamış:
    Shimano Game ARC
    Favori Makine:
    Okuma V system
    En İyi Avı:
    Sarıkuyruk
    Bu baba böyle bir adam işte.Zaten bunları her mesajının altına yapıştırdıydı bir aralar.Facebookta hızı kesildi tekrar bunları buraya yapıştırdı.Akıllanmaz o .

Ama dur ne yapacağım biliyormusun bazılarını kopyalayıp Kendi face'me yapıştıracağım yorumsuz ve inanılmaz beğenide alacak eminim.Yani onun kendi face grubunda aldığı beğeninin on katı beğeni alacak.:D :D :D

Bu iş bezirgan hesabına döndü,hani züğürtleyince eski defterleri karıştırırmış ya.

Bak baba bak

Ortalığı fotoğrafa döndürürüm altında kalırsın:D :D :D

5. 4443

4443

Aman siz didişmeyin ihtiyarlar :p

Zaman zaman anlam veremesemde bazı gözlemlediğim durumlara bunun izahı ve yorumundan kaçınıyorum doğrusu saygıyı hakediyorsunuz sizden ricam sizi büyük bir kesim örnek alıyor ve bunu göz ardı ettiğiniz durumlardan kaçınmanızı diliyorum doğrusu, sizleri biz derin bilgilerinizle tanıdık paylaşımcı kişiliklerinizle ve öyle sevdik öperim ellerinizden sevgiler ...

6. orhan kucukbicmen

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Sevgili Hüseyin kardeşim bunu düşünememişim arada sırada unutuyorum, bende de unutkanlık başladı, sen beni uyar gerekirse sana zahmet bu konuyu değiştiriver, Yeni avlarımı buraya raporlayacağım, bunları buraya koymamın sebebi yeni gelen kardeşlerimiz de bu avlarımı görsünler biraz da heveslenirlerse onlar da bu barakudaları yakalarlar, sırtı avı bir amatörün erişebileceği son av noktasıdır ve çok zevkli ve çok heyecanlıdır, ben de bunları anlattım yazımın başında da yazdım, bir de evde boş vaktim çok oluyor Facabook ta balık avı gurupları ile uğraşıyorum sizlerlede burada bir merhabalaşıyoruz, her zaman olduğu gibi sevgi, saygı ve huzur içersinde paylaşımlar olan paylaşımları çok seviyorum. Sevgiler.:)

7. 4443

4443

Sevgi , saygı , huzur eksik olmasın ORHAN amca ne uğraş verdiğin sosyal ağlarda ne de normal yaşantında :)

Estağfurullah bu arada , Unutkanlık biz genç kardeşlerinde dahi olabilmekte zaten samimiyetinize inancım olmasa bırakın uyarıyı ne haddime yorum dahi serpiştirmem..

Heveslenderici ve teşvik edici kareler bunlar görsel olarak , paylaşım güzeldir kolaylıklar dilerim sevgiler :p

8. orhan kucukbicmen

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Tamam Vedat bey sen üzülme de , hiç bir şeyin önemi yok, sağlığına dikkat et, seni sevenleri sonra çok üzersin, sevgiler.:)

9. orhan kucukbicmen

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Sevgili Hüseyin kardeşim yok, zaten vaktimiz yok çok çalışmam lazım, güzel dileklerin için de teşekkürler.:) sevgiler.:)

10. orhan kucukbicmen

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Çok teşekkürler sevgili Hüseyin kardeşim, sevgiler rast gele.:)