*** BAŞLIK AÇMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUNUZ *** KURALLAR VE BİLGİLENDİRME ***

Konu, 'İkinci El' kısmında Cihan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Cihan

  Cihan Yetkili Kişi

  Mesajlar:
  190
  Arkadaşlar,

  Sizlerin talepleri neticesinde, elinizdeki kullanılmış ve artık ihtiyacınız olmayan balıkçılık ve doğa sporları malzemelerini değerlendirebilmeniz için "İkinci El" kategorisinin açılmasına karar verilmiştir.

  Ancak her şeyden önce şunu lütfen unutmayalım arkadaşlar; balikavi.net sitesi bir ailedir ve esas olarak amacı arkadaşlık ve dostluk ilişkileri çerçevesinde gönül verdiğimiz bu hobi için bir paylaşım ortamı oluşturmaktır. Bizim için esas olan budur.

  Bu sebeple, sırf bu kategoriye ilan açmak ve ticaret yapmak adına foruma üye olunmasını veya katılım gösterilmesini kabul edemeyeceğimizi şimdiden bildirmek isteriz.

  Bunun dışında, bu kategorinin düzenli bir şekilde çalışması, alım ve satım öncesi/sonrası oluşabilecek yanlış anlamaları önlemek adına bazı kurallar ve kısıtlamalar koymak gerekmiştir.

  Aşağıda bu kural ve bilgilendirmelere ait detayları, ilan açacak tüm arkadaşlarımızın dikkatlice okumasını rica ediyoruz.

  İlanlarınızı, aşağıdaki görseldeki ok işaretli bölümden göreceğiniz "İlanı Kapat" yazılı kutucuğu işaretledikten sonra, mesajınızla birlikte ilanınızı kendiniz moderatöre ihtiyaç duymaksızın kapatabilirsiniz. Hem hızlı cevap hem de normal cevap editöründe bu seçenek vardır:

   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.