Bilecik Kurtköy Hakkında...

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında ümitay tarafından paylaşıldı.

1. ümitay

ümitay

Favori Kamış:
    Dip,Kamış,vs.vs.
    En İyi Avı:
    Aynalı Sazan 5.4 kg
    Arkadaşlar iki gün önce kurtköye gitmek için hazırlandık yemler malzemeler cadır vs. vs. ama gölete girmeden önceki taş ocağının girişinde içi kum dolu tenekeler!!! yandada ufak bir tabela giriş yasak (Gölete mi taş ocağına mı ) oysa taş ocağı çalışmıyo bildiğim kadarıyla hurdalık gibi bişiy,neyse bır tane tenekeyı cekıp içeri girdik karşımıza çok sevimli bir taş ocağının bekçisi çıktı vee YAV GÖRMÜYONMU TABELAYI BALIK DUTMAK YASSAK DİYOO oysa onun dediği tabela göletin yanında...Uzun lafın kısası arkadaşlar dsi geçen hafta kurtköyde balık tutmayı komple yasaklamış haberiniz olsun kesinlikle sokmuyor tatlı ve şirin eski taş ocağının bekçisi.Herkese hayırlı avlar dileğiyle...

Son düzenleme: 9 Eylül 2007
  2. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    paylaşım için ve bizleri bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler ,acaba yavru balık mı salındı o yüzden mi yasaklandı o konu hakkında bilginiz var mı

3. gülbaharlar

gülbaharlar gulbaharlar

Favori Kamış:
    el oltası, kamış
    En İyi Avı:
    13 kilo aynalı sazan
    aramıza hoş geldiniz arkadaşım selamlar

4. uzunköprülü umut

uzunköprülü umut Umut ÖZER

Favori Kamış:
    3.00m alba kamış 60lık olta ve her türlü şamandıralı olta takımı
    En İyi Avı:
    10 cm tatlısu levreği
    yazık olmuş sizede :D

5. Lampard

Lampard

Favori Kamış:
    Olta
    valla o baraj gölünde avlanmak ve yüzmek yasaktır yazısı bugüne kadar gittiğim bütün barajlarda var süs gibi duruyor :D :D

6. mustafadinç

mustafadinç

Favori Kamış:
    Fiber olta
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg
    Arkadaşlar Dsi nin böyle bir yetkisi yok bildiğim kadarı ile lokal olarak kapatma kararı alamaz ama kanunlarda değişiklik olduysa (ki olmadı) veya başka bir durum söz konusuysa sağlık olabilir mesela karantina yoksa başka türlü kafasına göre yasak demek olmaz kendisi suç işler.Bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum kapatma nedenini bilen varsa yazsın bende önümüzdeki günlerde Kurtköye bir operasyon düşünüyorum yasak filanda anlamam belge isterim resmi belge.

7. Abazya

Abazya

Mustafa burası orman içi biryer yangın tehlikesi, vs vs diye birşeyler olabilir. Bende geçen hafta yasak olduğunu duydum. Neden yasaklanmış bilmiyorum.

8. sazan5454

sazan5454 burak

arkadaşlar öyle bi yasak yok gecen hafta ordaydım gayette güzel ve biraz kalabalıkdı hiç bir yasak yokdur bilginize

9. pashcat

pashcat Onur

En İyi Avı:
    Kalkan, lüfer, Çipura
    Çok yerinde bir karar olmuş Kurtköy için.Her ne kadar sizin yaşadığınız durum hoş olmasa da artık kurtköy ölüyordu.

10. Tbekler

Tbekler Talha

Favori Kamış:
    Shimano Alivio Carp 360 Shimano Catana CX 2.40
    Favori Makine:
    OKUMA MAX-4 Shimano Exage 4000FC
    En İyi Avı:
    11 Kilogram Aynalı Sazan

Sonuna kadar katılıyorum. Omuz hizasında olta atanlar. Affedersiniz ama g-t g-te anlayacağınız.