Bir Kaç Kel Kör Av Resimlerim

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında Sebastian tarafından paylaşıldı.

1. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    2.750 gram yazılı orkinos 3 kilo şeytan gridasi sayısız zargana turna sinavrit ve niceleri
  2. shatin

shatin mErt

En İyi Avı:
    :)
    karnım aç balıkları görünce tuhaf oldum :D

3. barbunya

barbunya Faruk

Favori Kamış:
    lineaeffe s-flex 10 kilos surf
    Favori Makine:
    okuma epixpro epb
    En İyi Avı:
    Palamut 39cm
    avlarınız için tebrikler, lakin balıkların boyları konusunda biraz şüpheliyim çok küçük görünüyorlar ve merak ettiğim o müreni nasıl yakaladınız veya ne şekilde pişirip yediğiniz?
    saygılar

4. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Güccükleri saymazsak, gözel av olmuş.

Başlıkta antika, tekerleme misali: "Bir Kaç Kel Kör Av Resimlerim" Üç kez hızlı-hızlı şaşırmadan söyleyemedim.:eek:

5. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Nuri abim sana katılmamak elde değil.Sabah sabah söylenmesi baya zor oldu.
    Arkadaşım seni de tebrik ederim.İleri de daha dikkatli olacağına güvenim tamdır.Dahasına rast gele.

6. Seydihan

Seydihan seydihan

Favori Kamış:
    lineaeffe extreme siyah 4.30
    Favori Makine:
    okuma bluehawk 765
    o siyah olan kaya balığımı??

7. KULL64

KULL64 Emrah

Favori Kamış:
    Guan2000gr
    Favori Makine:
    Ticagt4000
    En İyi Avı:
    ...
    Baslik cok ilginc olmus hakikaten :D
    Rastgele ;)

8. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    2.750 gram yazılı orkinos 3 kilo şeytan gridasi sayısız zargana turna sinavrit ve niceleri
    valla hocam oo siyah balığa vantuz balığı diyorlar, şu foklara beyaz köpek balığı felan asalak geçinen balık diyorlar, bir kaç balığım küçük malum antalyada artık sinavrit grida okadar sık çıkmamakla birlikte zıpkıncılar kökünü kurutmuştur, elbette küçük balık peşinde değilim sadece büyük avlar peşinde uğraşırım... ailemin balık ihtiyacını karşılamak için oo küçükleri atmadım.. genelde ben okadar küçük balıkları geri salarım ama ne yazıkkı bu seferlik böyle oldu :).... birkaçtanede büyük grida misinamı kayalara dolayip kesti mlsf yakında büyük avlarımıda paylaşıcam... :)....

başlık konusuna gelincede dikkat çekermi çekmezmi onun için öyle yazdım :).... 7 yaşından beri bu işi bana amcam alıştırdı gerek stress atmak için gerek bir kaç balık alıp yemek konusunda kendimi bir kademeye getirmiş bulunuyorum ama gel görki antalya merkezde okadar fazla balık çıkmıyor artık bir kaç yer dışında falezlerde bile balık çıkmıyor.... teşekkür ederim yorumlarınız içinde sağolun .....

9. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:

teşekkürler

10. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    faruk kardeşim oo müren grida ya attığım dip oltasına gelmiştir... malesef onu komşumuza verdik oo nasıl ne şekilde pişirdi bilmiyorum tek bildigim kafasından bir kaç santim kesilip derisi yüzülüp kızartıldığı bir hocam war 55 yasında o bana öyle sölemişti kulaktan doğma o sekilde biliyorum gerçekten daha müren yemedim... komşumuza nasipmiş :)....
    1 metrelik müren yakaladıgımda oldu ama suya geri bıraktım pek sevmiyorum açıkcasi :) müreni sudan cıkarınca kendini boğdugunu gördüm direk misinayi biryerinden kesip öldürmedikten sonrada rahat durmuyor misinayi mundar ediyor, ve kendini boğmaya çalışıyor bunuda yakaladıgımda öğrendim... direk misinayı kesip acı cektirmeden öldürmek gerekiyor benim fikrim yoksa uzun süre acı cekmesini istemem....

11. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    :) ben balıktan geldıkden sonra walla balıkları yiyemiyorum, anca ertesi güne balık tutarken akşamına balık yediğim az olmuştur anca ertesi güne yorgunluktan :)

12. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    şimdilerde görünen bir tane sinarit yok ancak acıklara acılırsak olucak ,:D