Bir silikondan beklenen herşey???

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında YoUnG MoOn tarafından paylaşıldı.

1. YoUnG MoOn

YoUnG MoOn

Favori Kamış:
    Olta-Zıpkın
    En İyi Avı:
    Rus Kefali-6.155gr
    Resimlerini yüklediğim silikonlara daha önce herhangi bir mağazada rastladınız mı bilemiyorum fakat ben 1-2 yabancı forumda çok iyi sonuçlar alındığını hatta videolarını dahi gördüm..Gerçekten videodaki hareketleri gerçeklerinin hareketleriyle o kadar örtüşüyordu ki anlatamam..Bence deniz balıklarının asla hayır diyemiyeceği bu sahteyi de biryerlerden bulmalıyız he ne dersiniz??
    Bu da hareketlerinin kafanızda canlanması için ufak bir video umarım beğenirsiniz??

http://www.youtube.com/watch?v=wRpqBz28OzA

2. Kadir Levrek Peşinde

Kadir Levrek Peşinde SİDEPRENSİ eski nick im

Favori Kamış:
    OKUMA ALUMİNA SPİN KAMIŞ 240cm
    Favori Makine:
    süper passion 740m ve küçük kardeşleri
    En İyi Avı:
    süper maxim misina :9
    ebay dan sahte sıpariş ederken bu silikon dan da sıpariş geçecektim,iğnesi ayrı satılıyor ordakilerin,gerçi şu hali ile bir rapala parası nı karşılıyordu sanırım vazgeçme sebebim olmuştu,zira turna ( baraküda denk gelirse kıymık kıymık oluyor,,lüfer denk geldimi silikon çöp oluyor,gözüm yememişti açıkcası:)
    benim baktığım silikon un adı sand eel diyo geçiyor,biraz daha farklı yapıya sahip,
    bunun farklı boylarıda vardı ve renkleri de,

http://cgi.ebay.com/Storm-Wildeye-S...tingGoods_FishingAcces_RL&hash=item230c8472ab

3. YoUnG MoOn

YoUnG MoOn

Favori Kamış:
    Olta-Zıpkın
    En İyi Avı:
    Rus Kefali-6.155gr
    Dişli balıklarda(kaldı ki hedeflediklerimizin çoğu predatör)gerçekten dediğinize katılıyorum sert balıklara göre dayanımı kıyaslanamayacak dercede düşük tabiiki ayrıca ege ve akdenizde sürekli lüfer ve turna tehlikesi olduğundan kullanım alanlarını daraltarak bi nebze de olsun hedef balıklar olarak levrekleri seçme şansımız olabilir örnek olarak denize dökülen dere ağızları olabilir bu bölgelerde pek turna ve lüfer türevlerinin tercih etmediği yerlerdir böylelikle silikonların ömürleri uzatılabilir.Bir de fiyat konusunu ele alırsak eğer marka ve model seçenekleri silikonlarda çok olduğundan çok cüzzi fiyatlara çok kaliteli silikonlar almak da mümkün tabii herşeyden önce ithalatçı firmaların bu konuya el atmaları gerekli yoksa kişisel çabalarla fiyatlar aşağılara inebildiği gibi yukarılara da çıkabilmekte;) Saygılarımla...

4. alcedo

alcedo ümit

Favori Kamış:
    Abu Garcia 2.40 7-28 gr
    Favori Makine:
    Abu Garcia Cardinale 3
    En İyi Avı:
    5,5 Kg aynalı sazan, 2,250 Levrek
  5. Mehmet Solgun

Mehmet Solgun Mehmet

6. OMMG

OMMG OKAN

Güzel bir oyuncağa benziyor,hemen kolleksiyonda yerini almalı :) :)

7. violinist41

violinist41 Deniz

Favori Kamış:
    Lineaeffe extreme cast-Lineaeffe Scruve 4,50 surf-İtalcanna vertigo-shimanospeedmasterspn
    Favori Makine:
    Shimano Biomaster 4000, Twinpower 8000PG,Bull's eye XT9120,Saragosa 6000,Sustain 5000,Tica Dolphin
    En İyi Avı:
    14 kg Akya