Bodrum' a yerlesecegim. Nerelere bakayim?

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında Ozzy72 tarafından paylaşıldı.

1. Ozzy72

Ozzy72 Oguz

Arkadaslar, 25 senedir yurtdisinda gurbetciyim. Seneye Allah kismet ederse, erken emekli olup Bodruma yerlesecegim. Yabancisi degilim, annem Oasisin ustunde oturuyor 25 senedir. Ben, sukunet ve balik avi severim. Yardim edecek herkese simdiden tesekkurler.
    Soru 1) Oncelikle, tekne baglama cok masrafli gibi oralarda. Kiyidan keyif alarak balik tutmak nerelerde mumkun, oralardan ev bakayim.
    2) Kiyikislacik resimleri cok guzel, ve bana cok uygun bir yer gibi duruyor. Hatta ufak bi tekne bile problem olmayabilir gibi duruyor buradan. Ama sanirim sadece yazlik bir yer. Kisin bombos, yaniliyor muyum?
    3) Gene tekneye geldik. Ufak bi sandal, ufak, 9.9 luk bi motora sahip olsak, Bodrum civarinda bununla rahat edebilecegim bir ilce var mi? Haftada bir iki, cekerek, denize indirmekle de ugrasabilirim. Gulluk???
    4) Benim sormayi unuttugum fakat vermek istediginiz akil varsa hic cekinmeyin, hepsini dinlerim. Belki birgun beraber avlanir, muhabbet ederiz. Hepinize selamlar , sevgiler, saygilar. Oguz

2. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Römorke yüklersin heryer sana liman olur.Limana para vereceğine çeki demirine para ver,evi de geniş otoparklı korunaklı bir yerden al yada bahçeli müstakil.

budun 34 bunu beğendi.