Bolu alabalık ve turna avı.

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında Mak806 tarafından paylaşıldı.

1. Mak806

Mak806 Akif

Iyi akşamlar. Ben boluda okuyan bir öğrenciyim. eskiden babamla çok balığa çıkmışlığım var bu sevda yeniden alevlendimi diyelim mi ne diyelim bilmiyorum ama canım çok çekiyodu hemen takimlarimi toparladım turna sahteleri alabalik sahteleri meppsler sahteler hepsi hazır ama bilin bakalim ne eksik balik eksik. Tamam sazan avlağında sorun yok gibi. Ama ben spin avcısıyım beni cezbetmiyo. kime sorsak abant, yedigöller baska yok. Tamam eyvallah göllerimizi, dereleimizi bohçacilardan koruyalimda. Öğrenci adamız şunun şurasında ağustos ayında gidiyoruz bu memleketten anlatıyoruz ağzini açmıyor. Uzun lafın kısası siz saygıdeğer büyüklerimden bolu ve çevresinden alabalik ve hatta mümkünse turna avlağı rica ediyorum. Yoksa.bu hobiden soguyacağım. Tum mevzuata, büyukluk ve adet sınirlarına uyuyorum, hatta tutarsam sınirdanda az alıyorumki gelecek nesiller bu güzellikleri görsün zaten bu hobi bu sınirlara uyduğunda güzel. uymayanlarıda jandarmaya çok şikayet etmisliğim var. Herhangi bi kanit isteyen abilerime özel mesajdan bohcaci olmadığımıda kanitlarım. Saygılarımla.