Bot arkasına teker alıcam ama nerden bulurum

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında kaygisiz tarafından paylaşıldı.

1. kaygisiz

kaygisiz Deniz Alkım

Favori Makine:
    Okuma Safina pro-65
    [​IMG] [​IMG]
    İzmirde oturuyorum. Üstte fotoğraflarını gördüğünüz bot arkasına takılan tekerleklerden almak istiyorum. Tekerlekleri botu araçtan indirdikten sonra suyun üstüne götürene kadar itmek ve botu kolayca taşımak için kullanmak istiyorum. Tekerler ufak ve katlanır olduğu için pratik geldi. Bu tekerleri ucuza hiç bir yerde bulamadım. bulduğum en ucuz fiyat 275 TL . İki ufak teker için bu fiyat abartılı ve çok faiş pahalı bir fiyat geldi. eminim bu tip teklerlekleri satan hırdavatçı ve benzeri yerler vardır. Bu Tekerlekleri nereden 30-40 tl gibi ucuz bir fiyata bulurum?

2. accuman

accuman mustafa kamil coşkun

Favori Kamış:
    OKUMA..
    Favori Makine:
    OKUMA-LİNEAEFFE....
    En İyi Avı:
    LEVREK..11.7 KG..
    tekerlekler...

kardeşim ayyakkabıcılar sitesinde sanırım valiz imalatçılarıda vardı bir bakıver oraya bulma ihtimalin yüksek yada en azından yol gösterebilirler ....sevgilerimle....

3. aknysfsrn

aknysfsrn AKINYUSUF

Favori Kamış:
    D.A.M SPEZIPOWER TELE SURF 420
    Favori Makine:
    Shimano aero
    En İyi Avı:
    Yumurtalık Pistaş mevkii LAGOS 5 kg
    eger botunda bu parçayı takacak bir yuva var ise abim öncelikle onun ölçülerini al yuvayı oluşturduktan sonra istedigim her yerden yaptırabilirsin
    bende böyle birşeye denk geldim adam 10 demiri su hortumunun içine soktmuş botun altına ısgara yapmıştı tekerlekli suyun içine girdiginde suyun kaldırma kuvveti botu havaya kaldırıyordu parçada su içinde kalıyordu bence bi düşün olmıyacak bişey degil 4 tekerlek hortum ve demir bir de demirci buldun mu tamamdır bu iş

4. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Bahadır Sarıca

En İyi Avı:
    Levrek, bir sonraki
    Botumda kullanıyorum.
    Kemeraltınta bulabilirsiniz.

5. kaygisiz

kaygisiz Deniz Alkım

Favori Makine:
    Okuma Safina pro-65
    Bahadır Bey botunuzda konumdaki resimde gösterdiğim gibi ufak tekerleği kemer altında nereden bulabilirm? Bu tip teker satan yerler mi var? Yoksa bot malzemesi satan yerlerden mi bulurum? siz kaç tl ye almıştınız

6. kaygisiz

kaygisiz Deniz Alkım

Favori Makine:
    Okuma Safina pro-65
    Teşekkürler aslında valizlerde kullanılan teker olduğunu biliyordum ama h:confused: iç aklıma gelmemişti ayakkabıcılar sitesine bakmak. Yardımın için teşekkür ederim.