Bot ve Motor Tavsiyesi

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında alidag tarafından paylaşıldı.

1. alidag

alidag alişan

Merhabalar terkos veya büyükçekmece gölünde kullanmak için en az 3 kişi taşıyabilicek 2000 tl bütçeye kadar bot ve elektrik motor tavsiyeleriniz nelerdir ?

2. alidag

alidag alişan

yokmudur bilgisi olan yardım edebilicek kimse ? birde istanbulda bunları en uygun fiyata alabiliceğim yer tavsiyesi verebilicek olan varsa sevinirim :)

3. stormwinder

stormwinder onur

selamlar. 3 kişi taşıyabilecek zodiac tipi bir bot alacaksanız 3.00 metre bir bot alabilirsiniz. fiyatları 1000 lira civarı. ona bir de 5 hp motor ayarlarsanız tamamdır. 5 -6 hp sıfır 4 zamanlı fuji marka bir motor vardı 1700 lira istiyorlardı. 1000 lira da bota verseniz 2700 lira yapıyor.

elektrikli motorla baş edemezsiniz. sürekli şarj etmek zorunda kalacaksınız. tamam fiyatları gayet uygun ama benim tavsiyem hiç olmazsa 3.5 hp de olsa benzinli bir motor.

3.00 bot : 1000 lira
    3.5 hp parsun motor : 1200 lira..

bunlar sıfır fiyatları.

eğer elektrikli alırım derseniz sıfır fiyatları.

elektrikli motor 400 500 lira + şarj aleti akü vs
    bot (arkasına aparatla motor takılanlardan) 600 lira

internetten sahibinden sitesinden bakabilirsiniz.

Son düzenleme: 27 Haziran 2012
  4. mufi

mufi Muvaffak İŞMEN

Favori Kamış:
    kıyı balıkçılıgı standart malzeme oltakamışı ve makine
    Favori Makine:
    Daiwa GS 9
    En İyi Avı:
    her av iyidir yeterki usule uygun olsun
    sen yine içten patlamalı motor tercih et,, daha güçlüdür.. :)

5. alidag

alidag alişan

3 metre ve 1000 tl olan bot ben görmedim sahibindende bu bahsettiğiniz nerede ?

6. stormwinder

stormwinder onur

1000 lira civarıdır diyorum..yaz geldiği için tabiki fiyatlar biraz arttı. 1000 lira civarında sahibinde bulamasanız da belki karaköyde bulabilirsiniz. malum yaz ayları bot satışları arttığı için fiyatları da güncellediler..

karaköyde teşir ürünlerini uygun fiyata veriyorlar..geçen senelerde ufuk abiye quicksilver bakmıştık çok uygun fiyatlara düşmüştü..ben de 3.90 bot bakmıştım o da çok uygun fiyatlara düşmüştü. oradan bakabilirsiniz. ama dediğim gibi teşir ürünü olacak. normal fiyatlar cep yakabilir.

sahibinden'e uzun süre sonra ben de baktım 1200 den uygun 3.00 bot yok haklısınız..ya üzerine 200 daha koyarak onu alacaksınız ya da karaköye gidip teşir ürünü bakacaksınız diyebilirim.

7. selimileri

selimileri selim

evet sonunda motorumu almış bulunmaktayım.Fuji marka 4hp 4 zamanlı motoru ben aldım gayet keyifli tavsiye ederim.

8. selimileri

selimileri selim

Ben aldım Fuji 4hp 4 zamanlı gayet memnunum