BURSA Gemlik Narlı Fıstıklı Bölge Bilgileri

Konu, 'Bölgeler' kısmında 49336 tarafından paylaşıldı.

1. 49336

49336 Lloyd

Öncelikle herkese selamun aleykum.Bahsettiğim bölgelerdeki güncel av raporlarını paylaşırsanız sevinirim.Özellikle benim aradığım tür Levrek.Mera bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

2. tqyline

tqyline enes gürsoy

....

merhaba narlı ufak karagöz iri maviş iri istavrit yapıyor kapaklı kefal istavrit mezgit yapıyor fıstıklı zargana çok iri istavit karagöz maviş ve normal izmarit birazda çinekop yapıyor

3. 49336

49336 Lloyd

Teşekkürler kardeşim.Gemportun orada uzun olta ile tek tük lüfer yapıyor bilgin olsun.

4. tqyline

tqyline enes gürsoy

....

daha zamanı var gibi abi pek tadı tuzu yok deniyoruz ama çinekop sarıkanat arası balıklar alıyoruz

5. Standartt

Standartt Rıfat

Favori Kamış:
    Shimano Catana cx spinning 1.80m 3-11gr
    Favori Makine:
    Shimano Nexave 2500RC
    En İyi Avı:
    1kg civarı kasna ve karagöz
    Merhaba arkadaşlar. Forumda yeni sayılırım. Herkese şimdiden, her zaman bereketli avlar diliyorum.
    Daha önce denize kıyısı olmayan yerde yaşadığım için deniz hakkında pek bir bilgim yok, malzemem de yok. Mevcut malzeme ve bilgilerimin hepsi tatlısu üzerine. Şimdi Bursa'ya yeni taşındım ve sizin de olduğu gibi balık avcılığı benim için çok büyük bir zevk. Amatör olarak para harcamaya korkmadan birşeyler alıp birşeyler yapmaya gayret gösteriyorum olduğu kadar.
    Ben forumu mümkün olduğu kadar dolaşıyorum okuyorum v.s. Yalnız yine de benim durumumda olan birisi için neler tavsiye edersiniz?