Bursa'da tekne sandal kiralama için yardım

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında 16poyraz16 tarafından paylaşıldı.

1. 16poyraz16

16poyraz16 efe yıldız

En İyi Avı:
    istavrit
    Bursa 'da avlanmak için sandal kiralamak istiyoruz ama bu sektörde yeni olduğumuz için bildiğimiz biryer yok. Narlı-fıstıklı-kurşunlu-mudanya-tirilye civarlarında tekne kirayan tanıdığınız varsa paylaşımlara açığım:)
    Bursalı arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Telefon numarası atarsanız güzel olur.Şimdiden teşekkürler.

2. activist

activist ömer ekemen

Favori Kamış:
    gezer kurşunlu dip oltası
    En İyi Avı:
    LEVREK-KIRLANGIÇ-MIRMIR
    Efe aramıza hoşgeldin.Bahsetmiş olduğun bölgelerde sahil şeridinde kısa bir turlamadan sonra motorlu veya motorsuz olmak üzere kayık kiralayan kişilerin tabelalarını görebilirsin.
    Yalnız Narlı da hafta sonunda tekne kiralamak için çok erken gtmek veya telefonla rezerve ettirmen gerekiyor diye duydum.Çünkü hafta sonlarında narlıya ilgi diğer yerlere nazaran daha fazla oluyor.Hava muhalefeti sebebiyle bu hafta gidemedim ama haftaya eğer istersen Mudanya,güzelyalı bölgesinden sana telefon numaraları temin eder bildiririm.Sağlıcakla kal.

3. wolfalone

wolfalone SERDAR

Favori Kamış:
    AlbaStar Morlion kamış,Banax SX 2000 Makine
    En İyi Avı:
    İznik sazanı 5,5 kg Turna 3 kg
    Narlıda meydanda ki kahvehane de
    balıkçılar kiralıyor ben her gittiğimde buldum oraya gidersen bulursunuz

4. 16poyraz16

16poyraz16 efe yıldız

En İyi Avı:
    istavrit
    Telefon numarası yanında fiyatlardan haberi olan arkadaşlardan da yardım bekliyorum. Saat ücretleri tuzlu oluyor bildiğim kadarıyla, günlük kiralamak istiyorum o yüzden.
    Ayrıca ömer abi ilgilendğin için çok sağol. Telefon numaralarını bildirme gibi bir şansın varsa çok iyi olur.Ben de pazar günü gitmeyi düşünüyorum haftaya. O zamana kadar irtibat kurabilirsek memnun olurum. Cevaplarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler tekrardan.

Son düzenleme: 10 Şubat 2008
  5. activist

activist ömer ekemen

Favori Kamış:
    gezer kurşunlu dip oltası
    En İyi Avı:
    LEVREK-KIRLANGIÇ-MIRMIR
    Efe söz verdiğim gibi, sana şimdi iki tane telefon numarası vereceğim.Bunlar güzelyalı motel köksal önündeki dolgularda motorlu ve motorsuz olarak tekne kiralayan kişilerdir.
    Sana tavsiyem ikisindende fiyat alman yalnız bu hafta için sakın rezerve yaptırma havalar berbat:eek: fırtına var çıkamazsın denize.
    Kendine iyi bak.Bellimi olur bakarsın bir gün karşılaşırız denizde.rastgele:p

Gsm : 05362523059
    Gsm : 05354858727

6. 16poyraz16

16poyraz16 efe yıldız

En İyi Avı:
    istavrit
    abi öncelikle çok teşekkür ederiz. bizim gibi genç balıkçıları gözetip kolladığın içinse ayrıca teşekkür ederim. karşılaşma konusundada inşallah bigün beraber bi organizasyona imza atarız. eyvallah

7. fatihöz

fatihöz fatih

slm arkadaşlaar bende şu narlıda tekne sıkıntısı çekenlerdenim yardım bekliyorum

8. ferdiy

ferdiy Frd Y.

Favori Kamış:
    DAM
    Favori Makine:
    DAM
    En İyi Avı:
    Sazan -800gr
    Fiyatlar değişiyor... Ben genelde Arnavutköy'de çıkıyorum. Ahmet abiden tekne kiralıyorum. Genelde motorlu kiralıyorum. Saati 10 TL civarı... Birde daha büyük tekneler var ... Tekne sahibi vs de geliyor. Ama tekne 5 -6 kişi alabiliyor... Bu tekneler de 20 TL saati... İstersen bu özel teknelerden de telefon numarası gönderirim.

9. birgül

birgül birgül

tekne

mrb bende mudanyadan tekne kiralamak istiyorum .. balık tutmak için değil gezmek için :D tekne talebi için tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim...

10. akrepkral

akrepkral y.faruk özkan

arkadaşlar sandal kiralama konusunda çok dikkatli olun ücretinide konuşun sonra ya saldal kiralayanlar size sandal vermiyor yada kazıklanıyorsunuz mutlaka dikkatli olun

11. tiho

tiho taner

Favori Kamış:
    daiwa
    Birgül Arkadaşim Mudanya Limanindan Da Kiraliyan Var Diye Biliyorum Ama Tam Kim Kiraliyor Kaça Kiraliyor Bilmiyorum Ama Güzelyali Işini Görürse Sahilde Elit Cafe Var Arkasinda Bir Dolgu Var Bizim Deyimimizle Zargan Dolgusu Orada Nazmi Abi Var Oradan Kiraliya Bilirsin Motorlu Ve Motorsuz Sandallari Var Telefon Nosu Vardi Ama Bulamadim şimdi Ama Orada Olmasa Bile Telefonu Var Orada Bir Plakada Yaziyor Orada Olmasada Evi Yakin Ararsaniz 5 Dakkada Gelir

12. meliheskel

meliheskel Melih

En İyi Avı:
    Eşkina 1 kg
    tanerin dediği gibi aynen

13. birgül

birgül birgül

taner verdiğin bilgi için teşekkür ederim.. yalnız benim oraya gidip görüşme yapmam pek mümkün değil .. bu gezi süpriz amaçlı olacağı için tlfonla önceden görüşüp ayarlamam gerekiyor çok şey istemiş sayılmazsam eğer tlfon numarası eline geçerse ve yazarsan çok sevinirim :)

14. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Gezi amaçlı kullanacağın teknelerle o numarasını alacağın tekneler arasında fark var.GEzi amaçlı tekneler daha derli toplu,temiz olmaıldır bana göre.Ama mudanya arnavut köy marinada motorlu tekneler saati 10 liraya kiralıyorlardı (zam gelmedi ise) veya Gemlik kum iskelesinden saati 10 liraya motorlu tekneler kiralanıyor.Ama içerisinde misinalar,yem tahtaları vs.var.Gezme sırasında rahat edemezsiniz.Bu ayrımıda dikkate alın.

15. birgül

birgül birgül

kesinlikle haklısınız .. hiç bu açıdan düşünmemiştim.. bu bahsini ettiğiniz yerlerde gezi için uygun tekne bulabilirmiyiz ve gitmeden evvel tlf ile kiralama şansımız varmı

16. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Maalesef hiç bu amaçla tekne kiralamadım.Bu nedenle gezi amaçlı tekne nerelerde bulunur bilemem.Ama internette aradığınızda bulabilirsiniz sanıyorum.

17. daisy

daisy aydan

birgül bende aynısını istiyorum sen ne yaptın oldu mu? bana da yardımcı olabilir misiniz?

18. hayko1992

hayko1992 Hayrettin EKER

O kiralama derdi yüzünden ben çok çektim artık geçen yaz o kadar bağımlısı oldum ki haddi hesabı yoktu verdiğim paranın, sigaramdan kısıp sandal kiraladığım gün biliyorum ya istavrite, ama çok şükür aklım başıma geldide kendi sandalımı aldım. 4,70 fiber + 25 HP Mariner motor var 2 zamanlı, bana yetiyor kapasite 6 kişi rahat rahat balığını tutuyor. Ortada 3 livarı var. Salı günleri izin günlerim salı günleri balığa çıkmak isteyen olursa kira mira lazım değil kafamız uyuşursa sohbetimiz uyarsa beklerim nasip olursa burdan bir kaç üyeyle beraber çıkarız balığa. 0534 467 50 98 numaram.

19. oniks16

oniks16 ismail doganay

hayrettin güle güle kullan.bol balıklı ve hayırlı olsun.her balıkçının hayalini gerçekleştirmişsin. telefonunuzu kaydettim umarım bir gün balığqa çıkma fırsatımız olur.tekarar hayırlı olsun

20. hayko1992

hayko1992 Hayrettin EKER

Ne demek üstadım başımın üstünde yeriniz var, benim için gerçekten tek keyif ve bana huzur veren şey balık sevdam, aslında benimkisi balıktan da ziyade deniz sevdası. Bir gün mutlaka bursa'dan diğer tüm deniz sevdalısı dostlarımızla beraber bir kahvaltı yapıp limanda sonrasında beraber balığa çıkmalıyız, bu konuda bi organizasyon şart derim.