Çeltikçi Yeşilöz

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında Özkan KILIÇARSLAN tarafından paylaşıldı.

1. Özkan KILIÇARSLAN

Özkan KILIÇARSLAN Özkan

Favori Kamış:
    OKUMA Fina Pro 1,80
    Favori Makine:
    Daiwa Strikeforce
    En İyi Avı:
    3,5 Kg Tatlı su poşeti
    Arkadaşlar merhaba; son günlerde Çeltikçi veya Yeşilöz'e giden oldu mu su durumu nedir, ayrıca kamp yapabileceğim noktalar var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

2. erdemutuk

erdemutuk Armağan

Favori Kamış:
    Penn regiment,ShakespeareUglyStikCustom
    Favori Makine:
    Penn Conflict,DAMQickRetro,SproZALTARCXS
    Giden oldu ve pişman oldu.
    Her yerde olduğu gibi talana uğramış durumda.
    Çeltikçi bitik durumda, leş gibi olmuş, millet çoluk çocuk gelmiş, çocukların elinde birer kola, suların içinde, pislikleri şişeleri etrafta, ana-baba desen zaten saldım çayıra mevlam kayıra modunda. Bari Yeşilöze doğru gideyim dedim aralar aynı, pislik içinde, her açıklık, her su başı dolu. Ve bu olaylar hafta içi oluyor, hafta sonunu düşünemiyorum. Nedir bu medeniyeti reddetme çabası, bu açlık, bu rezillik, bu göçebe zihniyet anlayamadım. Yazıklar olsun. Ayrıca tut-bırak yaptığım balıklarda nedenini anlayamadığım bir şekilde yaygın deri lezyonları var. Mikrobiyel kökenli olabileceği gibi, besi çiftliklerinin atıklarının suya akması sonucu da olabilir. İncelemek lazım.
    Sözün özü daha sakin bir ortam tavsiye ederim. Rastgele (nasıl gelecekse:( artık)