Cevizli oto pazarı gölü

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında wagabonds tarafından paylaşıldı.

1. wagabonds

wagabonds

Favori Kamış:
    olta
    Sevgili forum kullanıcıları dün aldıgım bir duyuma göre eski kartal oto pazarının yanındaki göllerde yayın ve sazan oldugunu duydum bu bölgeye yakın olan arkadaşlar varsa umarım bu konuya açıklık getirirler....

2. rockchy

rockchy furkan aksakal

En İyi Avı:
    25 cm sarıkanat
    ümit abi sana bildiğimi söylemem gerekirse ki gerektiğini düşünüyorum
    orası taş ocağıydı su dolunca kapatıldı daha sonra orda bişeler olmuş biri balıklarınımı ne koymuş oraya orasıda balıklandı sazan ve yayın çıkarmı bilmem çıkarsada şansın çok küçük ama bol bol kırmızı sihay turuncu vs. akvaryum balığı tutarsın amacın sadece balık tutmaksa yani tutup yemesemde olur diyosan orayı deneyebilirsin aklıma gelmişken okul açılmadan bi gün bende gidiyim oraya son 5 gün kaldı zaten . . .

3. wagabonds

wagabonds

Favori Kamış:
    olta
    Furkan kardeşim ordaki süs balıgı diye tabir edilen balıklar malesef tükenmiş bir kaç defa oto pazarına gittigimde bir tane çocugun yayın yavrusu yakaladıgını görmüştüm buda yayın olma olasılıgını güçlendiriyor ayrıca bana orda yayın var diyen vatandaşa orda süs balıgı var dedigimde yok abi kalmadı onlar. yayınlar onları bitirdi cevabı aldım eger gidersen durumu bana bildirirsen sevinirim bende bu iş boşlugunu degerlendirmiş olurum

4. rockchy

rockchy furkan aksakal

En İyi Avı:
    25 cm sarıkanat
    inşallah dediğin gibi yayın sazan vardır demek geliyo ama içimden ama gönül rahatlığıyla diyemiyorum seninde dediğin gibi çoluk çocuk yavru balıkları tutup evlerine götürürse onlarda yayının süs balıklarını bitirdiği gibi sazanı yayını bitirir ama inşallah vardır orda balık ve inşallah ben yanılırım

gitmeye çalışıcam kesin bişey diyemem okul hazırlıkları falanda var ama gitmeye gayret göstericem

5. wagabonds

wagabonds

Favori Kamış:
    olta
    İnşallah delinin teki kuyuya bir taş atmış modeli olmaz :D

6. rockchy

rockchy furkan aksakal

En İyi Avı:
    25 cm sarıkanat
    yalnız benim dikkatimi bişey çekti ümit abi bu göletin hiç bi çıkışı yok yani tuz ve soda oranı fazla olmazmı ???

7. Kartal açık oto pazarının arkasındakı havuzlarda bır zamanlar müthiş şekilde havuz balığı vardı . oranın çocukları bunları tutup akvaryumculara satıyorlardı. sazanı hiç duymadım ama arka taraftakı havuzda yayın olduğu söyleniyordu, bu benım ıkı günüme mal oldu yanı sıfır çektık. çok daha ufak havuzlarda yayın ve aynalı tuttum istanbulda. ama sanırım orda yayın olduğu hurafeden başka bırsey değil..