Cormoran Tele 60 270cm kamış ?

Konu, 'Kamışlar' kısmında fusterous tarafından paylaşıldı.

1. fusterous

fusterous Tahsin Özer

Merhaba arkadaşlar, öncelikle kurban bayramınız hayırlara vesile olsun ve aileniz ile nice bayramlara inşallah :)

Yurtdışından kamış sipariş geçecektim ama şimdilik durumum fazla yok, kendime hem uzun süre idare edecek hemde üzmeyecek bir kamış arıyordum ve markasının iyi olduğunu duyarak Cormoran tele 60 (20 - 60gr atar) 270cm kamış sipariş ettim (uzun kamışta zorlanıyorum, boyumda kısa), cuma günü kargolanacağından iptal etme şansım var, n11 indirim çeki ile 55 liraya aldım, acaba marka ve kamış hakkında tecrübeli bir arkadaşımız var mı ?

Kullanım olarak, yeri gelir 20gr'lık sahte - kaşık ile at çek, yeri gelir 40gr gezer kurşun ile yemli yapabilirim, edremit körfezinde avlanacağım, çok çok uzaklara atma fantezim yada onlarca kiloluk balık çıkarma fantezim yok, karagöz - lüfer - levrek tutsun yeter, sorunsuza yakın olsun, çat diye elimde kalmasın yeter. Birde effe marka galaxy pro kamış gördüm ama atar değeri at - çek için uygun deği (100 - 200)l, ben hem yemli hemde at - çek için düşündüğümden sanırım bu atar aralığı gayet iyi ? ne dersiniz ? reeling

2. ahmet10

ahmet10 Ahmet

Favori Kamış:
    Olta ve Sabır
    En İyi Avı:
    Henüz denizde geziyor
    Cormoran Black Star var kullandığım ve çok çok memnunum. Hatta zamanında iki tane almadığım için çok pişmanım.
    Seni üzmeyecek bir kamış olduğunu düşünüyorum. Her avdan sonra tatlı su ile yıkarsan uzun süre idare edecek bir kamış.