DAIWA EMBLEM PRO A 6000 surf makine Line roller

Konu, 'Makineler' kısmında berkerbaris tarafından paylaşıldı.

1. berkerbaris

berkerbaris berker baris

Merhabalar. Makinemin line roller yani misina sarim rulmani dinmuyor. Bu yuzden ip surtunmeden yer etmis ve misinayi sikistiriyor. Bu parcayi nereden nasil bulur ve degistiririm?

2. accuman

accuman mustafa kamil coşkun

Favori Kamış:
    OKUMA..
    Favori Makine:
    OKUMA-LİNEAEFFE....
    En İyi Avı:
    LEVREK..11.7 KG..
    içindeki bilya ölmüştür.....malzeme satan bir mağaza varsa sor.......

3. berkerbaris

berkerbaris berker baris

Tesekkurler. Teli de kırıldı. Netten araştıracak bakalim.

4. DÜSSELDORFLU

DÜSSELDORFLU Boran RESNE

Herkese iyi aksamlar ,,

Baris,

Asagidaki linkteki resimden, parcalarin kesin referans no'lariyla arastirma yapmak ve ismarlamak daha dogru olur sanirim..

http://www.mikesreelrepair.com/content/schematics/EMP5000A-6000A.pdf

...........

Anlattiklarina bakilirsa , problemin oldugu parcalar, #25 le - 36 arasi ! Yanliz, her parcanin birde referans No'su var. Mesela #25 No'lu vidaninki (G45-5601) ismide, bir sonraki kolonda (Screw) C olarak belirtilmekte. Bu durumda, ihtiyacin olacak parcalarin tespitlerini iyi yapip, NO:suna ilâveten diyer kolonlardaki (Parts No: ve Parts Name ) bilgileride yazman ve siparislerini o'na göre yapman gerekecek.

Umarim problemini cözmende yardimci olur ..

Saglicakla kal,

5. berkerbaris

berkerbaris berker baris

Boran Bey çok tesekkur ederim ilginiz için. Söylediğiniz gibi reef nolari buldum, ama asıl mesele parçaları tedarik etmede. Daiwa ya mail attim, nereden temin ederim diye sordum, yanit yok. USA daki teknik servislerinden ikisine mail attim, yanit yok. Verdiginiz linktekine de mail atmistim, hala cevap yok. Parca yollasalar, vidasindan sokup, tamir etmesi cok kolay. Nasil alacagim parcalari, bir turlu cozemedim isi. Tesekkurler.