diyalog 5

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında jaws tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. jaws

jaws

Favori Kamış:
    olta zıpkın palet gözlük şınoker
    En İyi Avı:
    ırmakta tutmuştum sanırım sazndı yaklaşık 1 kg kadardı
    Buyrun arkadaşlar kapulukaya barajı kırıkkale hasandede tarafından baraj kapaklarının olduğu bölüm

2. hauki

hauki mustafa cecen

Favori Kamış:
    olta ve zipkin
    En İyi Avı:
    görup de tutamadigim balikti
    osman abi bu cok degerli arastirmayi hic yorulmadan 2 gun boyunca bize aktarip bizleri bilgilendirdiginiz icin cok tesekkurler..inancim bu arastirmaniz tum arkadaslarimizin cok ihtiyacina yarayacagidir...tesekkurler...
    saygilarimla.......

3. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Osman Bey mukemmel bir calisma, mektuplariniza kadar her tarafini okudum. Sahsen bakis acim goznuru dokulmus bir kaynakca yarattiginiz dogrultusundadir.. Tum arkadaslarimin eserinize katkida bulunacagina eminim. Umarim her arkadasimiz sizin gibi bireysel veya grup olarak bolgeleri icin boylesi bir calismayi cikarip sitemizde paylasmayi secer. Katiksiz bilgi, ozverili calisma, sevgiyle paylasim. Sitemiz icin gercek bir hazinesiniz.Doga ve balikciligimiz konusunda samimi bir lider ve ahlak abidesisiniz. Butun site dostlarimin bu calismadan bir degil pekcok defa faydalanacaklarindan eminim.
    Tekrardan saygilar sunar, cok tesekkur ederim.

Son düzenleme: 8 Temmuz 2007
  4. West_1979

West_1979 Mustafa KARATAŞ

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ANKARA TEAM
    Eh be abicim bu kadar güzel bir çalışmayıda zaten senden beklerdim açıkçası emeğine ellerine sağlık gerçektende özverili bir çalışma sana çok teşekkür ediyorum.

5. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Sevgili arkadaşım düşüncelerin için teşekkür ederim senin kadar araştırmacı olamasamda birşeyler yapmaya çalışıyorum ve senin yazılarınıda merakla ve heyecanla okuyorum sizlerin desteği ve yorumları beni daha çok ateşlendiriyor umarım birazcık olsun faydam dokunur bölge bölge böyle çalışmalar içinde bir kriter,arkadaşlarımıza'da bir rehber kitapçığı olur.

Teşekkür ederim mustafa desteğini hissetmek bana Ankarada yaşayan bir arkadaşım ve dostumun varlığını her zaman hatırlatacaktır.

6. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    İlgine ve desteğine teşekkür ederim dilerim her bölgeden böyle bir araştırma yapılması için ateşleyici bir belge olur paylaşılmadıktan sonra bilgi ve deneyimin kimseye hiçbir faydası olmaz iyi veya kötü her katılım bizlere daha fazla şeyler kazandıracağına inanıyorum.Saygılar sunarım.

7. akolamen

akolamen

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Turna kilosunu tartamadım :)
    Tek kelimeyle süper olmuş ellerine sağlık bütün iri balıklar senin oltana takılsın insallah. Abi birde yol tariflerini verseydin o zaman senin bu yazın, dünyanın 8. harikası olurdu.:D :D :D

8. cont8

cont8 serdar

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 4.5 kilo
    gerçekten ellerine emeğine sağlık tüm ankaralı balıkçılar adına teşekkür ederim

9. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    Abi çok güzel olmuş emeğine sağlık.Umarım diğer bölgeler içinde böyle güzel çalışmalar yapılırda bizlerde bilgi sahibi oluruz.Saygılar.

10. yilmazkinik

yilmazkinik

Favori Kamış:
    akıla gelecek her malzeme
    En İyi Avı:
    sülübük mevkinde 98 cm lik turna
    osman abi şaheser bir bilgi tablosu sunmuşsun bizlere inanırmısın ankarada ikamet ediyoruz sözde avcıyız inanki ankarada bu kadar göl ve barajın olduğunu bilmiyordum.eline sağlık

11. pterois volitans

pterois volitans

osman abi çok güzel bir çalışma ve emek vermişsin değerli ve bizlere ve bizden sonraki kişilere her zaman yardımcı bir belge olacağına eminim elinize ve yüreğinize sağlık

12. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Teşekkürler ilgin için daha yazılacak çok şeyler var ama buna ne zaman yetiyor nede yazmak yinede elimizden geleni yapacağız buda el birliği ile olacak galiba.

Teşekkürler.

Oralardaki arkadaşlarıda buradan göreve çağırıyorum bizleri bilgilendirsinler.

Vallahi inanırmısın bende bilmiyordum ve 40 seneyi aşkındır ankarada oturuyorum 25 seneden fazladırda balık yakalarım fazla olduğını biliyordum ama inan bu kadar olduğunu bende bilmiyordum.

Benimde çorbada bir tuzum olduysa ne mutlu bana.
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ama eksikleri var listedeki yerlerde avlanma yaptıysanız balık çeşitlerini veya ankaraya uzaklıklarını bilen arkadaşlarımız varsa bilgi versinler yerinde güncelleme yapayım.İyi avlar dilerim.

13. Linos100

Linos100

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Turna (47cm., ağırlık bilinmiyor)
    Osman abi çok teşekkürler! Benim gibi acemiler için iyi bir kaynak oldu... ;)

14. Amateur Hunter

Amateur Hunter

Favori Kamış:
    3-5 tane kamış ve 3-5 tane makina , meps , sahteler , çelik teller vs vs
    En İyi Avı:
    en iyi avım çanıllıda 65 cm uzunlukda turna , YeniFoça 450 gr. Mırmır .
    Osman abi vallahi çok teşekkürler ellerine sağlık hemen yedeğime aldım abi tekrardan çok teşekkürler resimlerle falan harika bi çalışma olmus .

15. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum elimden geldiğince ve arkadaşların desteğiyle sürekli güncelleştirmeyi düşünüyorum umarım faydalı olur.:)

16. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Osman abi gerçekten harika bir çalışma olmuş
    Merakla bekliyordum Eline gözüne sağlık abi
    Çok faydalı ve gerekli bilgiler
    Sitemize böylesine bir katkıda bulunduğun için çok teşekkürler abi...

17. turna

turna

Osman kardeşim, bu kadar uğraşı,bu kadar bilgi toplama ve bizleri bukadar bilgilendirdiğin için ne kadar teşekkür etsek azdır.emeklerin için teşekkürler.
    Tabi bende hemen çıktıları klasöre taktım.

18. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Sevgili osman ,
    Yapmış olduğun bu güzel çalışama için seni yürekten tebrik ediyorum.Bu çalışmanı birebir takip ettiğim içinde ne zorluklar atlattığınıda bilmiyor değilim.Ne mutluki sana bu değerli sayfaları siteye aktarman ne denli çalışkan ,araştırmacı olduğununda kanıtı.Ankaramız için faydalı bir konuyu gün işğına çıkartmak sana yakışırdı.
    Emegin ve çalışmaların için teşekkürler.:)

19. West_1979

West_1979 Mustafa KARATAŞ

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ANKARA TEAM
    bu güzel çalışma mederatörlerimiz tarafındada sabitlenmiş osman abiyi tekrar tebrik ediyorum sağolsun var olsun.:)

20. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    İlgine teşekkür ederim sağol varol.

Teşekkürler

Abicim teşekkür ederim bende senden faydalandım seninde vermiş olduğun bilgiler için teşekkür ederim bu sadece benim çalışmam olmayacak hepimizin eseri olacak el birliği ile bunu daha güzel bir hale getireceğimizi biliyorum bu başlangıç gerisini hep beraber yapıp bunu ekliyerek güncelleştireceğiz gelecek av raporlarına göre eksikleri tamamlıyacağım bunlarıda siz değerli arkadaşlarımdan bekliyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.