Diyarbakır dicle balık avı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında ulu44 tarafından paylaşıldı.

1. ulu44

ulu44 koray

Arkadaşlar merhaba diyarbakırda görev yapıyorum ufak çaplı bir oltam var ufaktan merak sardım.diyarbakır merkezde pek uzağa gitmeden oltayla avlanabileceğim bir yer konusunda yardımcı olabilecek birileri var mı. Dicle nehri on gözlü köprü civarında botla ağ atarak avlanan birilerini gördüm ancak verimlimi bilemiyorum. Dicle nehri gibi nehirlerde avlanırken tavuk ciğerini düşünüyorum yem olarak siz ne düşünürsünüz birde yakın baraj gölet konusunda tavsiyesi olan var mı devegeçitinde kıyıdan balık avı verimli olur mu sizce teşekkürler.

2. SERCAN1414

SERCAN1414 sercan

hocam bende yeni geldim Diyarbakır çevresindeki avlak yerleri ve türleri hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim..

3. emre204513

emre204513 EMRE

arkadaşlar
    DİYARBAKIR İLİNDE BALIK AVI İÇİN GRUP OLUŞTURALIM mı ?

4. mokumus8

mokumus8 mirhan okumuş

Favori Makine:
    shimano
    arkadaşlar diyarbakır merkezde fazla hatta gidebileceğiniz hiç bir yer yok en başta öyle diyeyim en yakın çınar ilçe çıkışında göksu barajı war oda içeri alıp almıyacaklarına brşey diyemem biz genelde arkadaş grubumuzla elazığ pertek yada karakaya barajına gidiyoruz imkanınız warsa tavsiye ederim sizede ama kendinizi biraz daha doğaya uygun hale getirmeniz lazım geri şartları siz düşünün yardımcı olabileceğim başka bir konu olursa msj atabilirsiniz :)

5. lovemysel

lovemysel mustafa

Batmandaki baraj göllerine göz atın.