düzce av bilgisi !!!

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında bybarisdavulcu tarafından paylaşıldı.

1. bybarisdavulcu

bybarisdavulcu

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    LEVREK 950gr.
    merhaba arkadaşlar.kurban bayramında düzce ilinde bayram tatilimi geçirmeyi düşünüyorum. düzceli site sakini arkadaşlardan düzcedeki balık avlak yeri ve yem konularındaki bilgilerini paylaşabilirlermi ? verilecek olan bilgiler için bütün arkadaşlara sonsuz teşekkür.. rast gele.:)

2. düzceli

düzceli

Favori Kamış:
    kamış,360cm dam banax makine
    En İyi Avı:
    11.120kgturna,16.100kg yayın
    merhaba barış.düzcede avlak yeri çok ama balık avlamak biraz zor kardeşim neden diyeceksin hasanlar barajında sazan var şu anda çıkmıyor, küçük melende balık dan ziyade su yok,efteni gölü malum kuş cenneti balık avlamak yasak,birtek büyük melen kalıyor orada balık çıkıyor ama beyler tarafına gideceksin oralarda balık çıkıyormuş.biz turna için sakaryaya gidiyoruz tavsiyem düzcede balık için ugraşma ulaşım sorunun yoksa sakaryayı tavsiye ederim.bu arada kum ocaklarında küçük göletler var turna çıkıyor diyorlar ama ben nezaman gittiysem balık tutamadım ve tutanıda görmedim.

3. murat_81

murat_81

Favori Kamış:
    olta 3.60 remikson banaks makara
    En İyi Avı:
    7.60 gr.sazan
    bur han arkadaşımızın dediğine bende katılıyorum bizler adaya gidiyoruz ve turna için çok rahat ve güzel tavsiye edrim.