Erikli-Danişment orman kampı

Konu, 'Bölgeler' kısmında sipsi tarafından paylaşıldı.

1. sipsi

sipsi ZİYA

Favori Kamış:
    olta,zıpkın,el
    Çapariye atlayan mercan:)
    Gunun butun yorgunluğuna değdi:D
    Tepeden bir görüntü...
    Erikli Team soldan sağa ziya (ben),harun,arev,serdar,mutlu
    Hiç bekleyemem hemen mangala...:D :D :D

2. sipsi

sipsi ZİYA

Favori Kamış:
    olta,zıpkın,el
    Hikayeye gelince uzun uzadıya yazmak isterdim ama inanın o kadar uzun olur ki hepiniz sıkılırsınız .. Kampın 2. günüydü 2 gün boyunca aksilikler yakamızı bırakmamıştı bir türlü ava çıkamıyorduk sadece 1 ke denize açılmıştık ve sadece 8-10 parça bişey alabilmiştik.pes etmeyi aklımızdan bile geirmedik bütün gece uğraştıktan sonra nihayet motor yapılmıştı gece hiç uyumamıştık saat 5 gibi botumuz sudaydı yarım saatlik yolculuktan sonra gözümüze kestirdiğimiz yerde çapa attık su çok bulanık hava rüzgarlıydı enez tarafında havanın patladığını görebiliyorduk ama kimsenin dönmeye niyeti yoktu.Ama bir türlü istediğimiz vuruş gelmiyordu oltamıza 4-5 parça ufak mercan ve tık yok yerimizi değiştirmeye hazırlandık fakat arev midesinden şikayetçiydi ve mızırdanmaya başlamıştı bizde onu kampa bırakıp tekrar gelmek üzere karar aldık.Vakit kaybetmeden arev kampa bırakıldı ve yola çıkıldı bu aradaartık kara bulutlar tam üzerimizdeydi ve yağmur çiselemeye başlamıştı ama ne fayda gözümüz kararmıştı artık tam mevkiye geldik oltaları suya bıraktıktan takribi 5 dakika sonra gök delindi zannettim böyle bir yağmur hayatımda bir kaç kez görmüştüm deniz kudurmuştu sanki artık dönmekten başka çare yoktu bundan sonrası çok tehlikeli olurdu.kampa gelip çadırları kontrol edip arabada beklemeye başladık ama kimsenin ağzını bıçak açmıyordu,öğleden sonra yağmur dindi ve rüzgar kesildi deniz birden süt liman olmuştu akşam suyu için tekrar hazırlıklar yapıldı ve tekrar denizdeyiz ilk oltayı ben atıyorum daha atar atmaz atlıyo bir ıspavroz darken harun iki tane mutlu 2 tane balık kendini belli ediyor hemen bir istavrit çaparisi açıyorum ve atıyorum suya aman yarabbim o ne öyle takım dibi bulmadan doluyor bütün iğneler artık sırayla çekiyoruz oltaları yarısı balıkları çıkarırkın denize yarısı botun içine hey maaşallah malum bot ufak zor hareket ediyoruz o an yanımızda bi makina olsada o surat ifadelerimizi bi görebilseydiniz ... İyiki kısa yazıcam dedim kaptırmışım kendimi :D :D :D

3. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    tebrikler afiyet olsuunnn;)

4. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Paylaşım için teşekkürler afiyet olsun.

5. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    ellerinize sağlık ,paylaşım için teşekkürler , değdi değilmi oaraya gittiğinize :) :)

6. West_1979

West_1979 Mustafa KARATAŞ

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ANKARA TEAM
    o balılardan bize yokmu

7. eskisehirli_omer

eskisehirli_omer Ömer

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Bahcecik sazan 3,5kg ,sakarya 1.700 Dargın
  8. sipsi

sipsi ZİYA

Favori Kamış:
    olta,zıpkın,el
    Balık olarak tam istediğimiz gibi olmasada çok eğlenceli bir kamp oldu 8 günün 2 si yağmurlu 2 si aşırı rüzarlıydı şans işte:D

9. sipsi

sipsi ZİYA

Favori Kamış:
    olta,zıpkın,el
    Hocam valla buraya hiç getiremedik orada hiç ettik hepsini:D :D :D
    şu adamların tipine bakarmısın balık mı dayanır bunlara:D :D

10. AZİZ41

AZİZ41 AZİZ

Merhaba.

Sazlıdere köyü sahilinde site içinde yazlığımız var bayramdan sonra kısmetse orada olacagız. sizden ricam sandal kiralayabileceğimiz veya balık tutma turu düzenleyen birileri varmıdır varsa telefon numarası veya ulaşabileceğim bir adres varsa yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ederim.