FLY ÖRME MASAM & MALZEMELERİM -flykutluc@2010-

Konu, 'Fly Fishing, Uçurma Balıkçılığı' kısmında A.Bülent KUTLUCA tarafından paylaşıldı.

1. A.Bülent KUTLUCA

A.Bülent KUTLUCA A.Bülent

Fly Balıkçılığına ve olta balıkçılığına gönül vermiş Bir çok tanıdığın ve dostun birlikte vucut bulduğu balıkavı.net ailesine sevgili dostlarım ;) ve fly balıkçılığının gelişimi için katılmayı istedim,,birlikte öğrenmeye birlikte öğretmeye ,paylaşmanın o EŞSİZ TADINA birlikte varmaya,,hevesim,,,:)

Yıllardır uğraş verdiğim Fly Balıkçılığı ve Örmeciliği konusunda dünyayı karış karış izlediğim geceleri kanatlanıp uçtuğum köşeme,hevesim ve emeğimle vucut bulan imitasyonlarımı işlediğim masama ve odama sizleri davet ediyorum,,,

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

2. enis59

enis59 enis

Favori Kamış:
    shimano catana 2.70 mh, shimano catana ax te surf 400 mormora
    Favori Makine:
    okuma avanger av 30, okuma avanger av 45, shimano alivio 4000 fb
    tebrikler harika bir odanız var çalışmalarınızı takip ediyorum kolay gelsin

3. A.Bülent KUTLUCA

Sevgili Enis Teşekkür Ediyorum:)

4. karakalp

karakalp

tebrikler abi, aramiza hos geldin. keyifli paylasimlar dilerim.

5. sahtebalık

sahtebalık c.cömert

Tam anlamı ile harika bir özel yaşam alanı. Bu güzel atölyeden çıkan çalışmalarda ancak bu kadar gerçek, bu kadar canlı, bu kadar güzel olabilirdi...

6. A.Bülent KUTLUCA

Hoş Bulduk Çok teşekkür ederirim:) Keyifli olacağına eminim:)

7. A.Bülent KUTLUCA

Güzel bakmışsınız ve güzel görmüşsünüz,güzel sözleriniz için şükranlarımı sunuyorum:)

8. fish founder

fish founder Özgür

bülent bey,bir hobi odasından daha çok fly üzerine arge merkezi görümünde bu oda :)
    aramızda olmanızdan gerçekten mutluluk duyuyoruz ve değerli paylaşımlarınızı bekliyoruz,

9. A.Bülent KUTLUCA

Özgür Bey,aranızda olmaktan inanın bende mutluyum,bir çok dostumun bakmış olduğu ekrana aynı anda aynı feyz ile bakıyor olmak sanırım çok güzel olacak :) ,tüm çatışma ve tartışmalardan uzak sadece fly ve olta balıkçılığının ülkemizdeki gelişimini hızlandırmak için çabaladığımın ve bu çabanında sizlerle perçinleneceğinin ,bir çok şey öğreneceğimin farkında ve inancındayım ,birlikte bir çok güzel işe imza attığımız dostlarımıza ,amatör olta balıkçılığının gelişimine fayda sağlayan ve sağlayacak üye ve katılımcılara ve bu sofrada pişecek aşa katık olan ve zamanı gelince kaşık sallayacak herkeze sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum,,,

Değerli olan tek şey PAYLAŞABİLMEK

10. alcedo

alcedo ümit

Favori Kamış:
    Abu Garcia 2.40 7-28 gr
    Favori Makine:
    Abu Garcia Cardinale 3
    En İyi Avı:
    5,5 Kg aynalı sazan, 2,250 Levrek
    Sahteleri kendim yapar mıyım bilmiyorum ama ilerde böyle bir köşeye sahip olmayı hayal ediyyorum. Çok güzel....

11. modena

modena

olay bitmiştir...hobi değil adeta bir sanatçının soyunma odası...kulis arkası...balıkçılık sanatının son noktası...bir sanat fly...harikulade...sizden öğreneceğimiz çok şeyler...ama ben en çok raporları nefis kareleri ve eğer olursa unutulmaz anlarla yüklü olan videoları bekliyor olacağım...:)

12. LapinCash

LapinCash

Gerçekten çok Cix'miş :D:D

13. LapinCash

LapinCash

Benimde bir hayalim var inşallah.Üniversitemi okuduğum şehire yerleşeceğim (Mecburiyette denilebilir) ve orda hayatımı idame edeceğim bir odamı aynen böyle balık adına dizeceğim hayırlısıyla.. ;)

14. modena

modena

inşallah be emre...aynı odayı kurma konusunda ciddi düşüncelere sahibim...umarım bunu yapabiliriz...

15. A.Bülent KUTLUCA

Benimde küçücük bir hayal ile 12 ,,,13 yıl önce başlamıştı,keşke daha önce hayal etseymişim diye hep hayıflanırım:( ,,,daha iyisi sizin olsun inşallah:)

16. A.Bülent KUTLUCA

teşekkür ederim, ağzınıza sağlık,,, :) paylaşımlar zamanla inşallah :) benimde göreceğim ve öğreneceğim çook şey var eminim:)

17. A.Bülent KUTLUCA

Rotası Belli Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Fayda Etmez

İşte Böyle sevgili Emre ROTANI BELİRLEMİŞSİN:) Geriye sadece o zamana sağlık ve afiyetle ulaşmak kalmış,,,Seni yürekten tebrik ediyorum:)

18. LapinCash

LapinCash

Çok teşekkür ederim abi , acaba eski avlarından 3-5 foto varmıdır be ? :p :)

19. LapinCash

LapinCash

Şimdiden odamda neler olacağını yazmaya başladım bile :D

20. tilker

tilker ilker

Vay be ya Bülent abi resimlere bakınca imrenmemek elde değil abi.muhteşem ekipman.Bütün bu maLzemeleri nerden temin ettin o ayrı bi soru olcak ama hakikaten süper bi görüntü.Fly tekniği ülkemizde pek bilinen bi teknik olmadığı için malzeme konusunda bu kadar sıkıntı çekerken abi sen nasıl çözdün bu sorunu merak ettim :) bi kaç sitede Tüy yani hazır setler var ordan aldın desem imkansız bi avuç tüy için baya dolgun bi ücret istiyolar..abi yoksa sokakta önüne çıkan kuş vs.vs.vs. bulup tüylerini mi koparıyosun ? :))