Fosforlu Kurt

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında Turbo Bereket tarafından paylaşıldı.

1. Turbo Bereket

Turbo Bereket Ahmet Cayir

Ekli Dosyalar:

2. emre2626

emre2626 emre

Favori Kamış:
    Lineaeffe adriatic 3,90
    Favori Makine:
    Blue Fish Eagle
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1.5 kg
    kullanan varmı şişlemi takılıyor kancaya boru kurdu gibi

3. İlhan15

İlhan15 İlhan TOPCU

Favori Kamış:
    D.A.M
    Favori Makine:
    D.A.M
    En İyi Avı:
    7 Kg Sapan Balığı
    Ahmet, mersinden seni aradım yem için, yeşil kurt değil diğer kurt için, şuan elimde yok dönüş yapayım dedin aradan 3 ay geçti bekliyorum arayacaksın diye...:D :D :D :D

Her 2 yem hakkında daha geniş bilgi ver sanırım bu yeşil yem tuzlu su da ancak Sargozda iş yapar diye düşünüyorum, tuzlu su da canlı kalacağını zannetmiyorum tabii ki deneyip ona göre fikir vermek gerekir...

4. sadrainman

sadrainman ali

fosforlu kurt özel bir boya ile nightcrawler denilen solucanı renkli hale getiriyorlar adanada sık sık alırım evde de besliyorum şuan çok çabukürüyorlar tatlı suda denedim güzel bi yem ancak şimdilik pahalı kutuda 17 adet var ve 7 tl aslında sülüneze göre falan ucuz .yabancı ülkelerde bolca denizde kullanılıyor hatta forumdafinlandılayı üretici de var adı bende kalsın youtubede kanalı var :)bu solucan türü bildiğiniz gazete yiyor denizce kullananların fotolarıda var facebookta bu firmanın canlı yem fabrikası diye grubu var detaylı video ve foto var pek bilinmiyor tutulması için biraz yıllara ihtiyaçları var