Fotoğraf Denemesi

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında efedede tarafından paylaşıldı.

1. efedede

efedede

Favori Kamış:
    olta

Bu Lambuka İğnedeki Kopez'e saldırırken yakalandı.Fotoğraf yükleme denemesi içiun koydum.

2. denizci_kaptan

denizci_kaptan Sami

İğndeki kopez derken ne demek istediğini anlamadım? kopezi yem mi yaptınız yani.?

3. efedede

efedede

Favori Kamış:
    olta
    Yok Alperen kardeş,Kopez'i yakalamıştım yukarı çekerken saldırdı,kendi yakalandı.

4. seckinacar

seckinacar

Favori Kamış:
    surf kamış,cormoran big ben 6000 pi makina
    açgözlülüğün sonu :)

5. odemisliefe

odemisliefe Gürkan

Favori Kamış:
    kasnak
    Tek iğnede ıkı balık super:) :D

6. denizci_kaptan

denizci_kaptan Sami

Bu şekilde yakalanan balık hikayelerine aklım ermiyor. Elbetteki raporunuz doğrudur tek inede yakalamışsınızdır ama mantığım kabul etmiyor. Sonuçta kopez iğnesi küçük bir iğne ve kopesin ağzında kayboluyor olmalı. Lambuka o iğneyi nasıl ısırabiliyor? Ayrıca küçük iğne o kocaman balığı açılmadan nasıl taşıyor? Orda olup görmek isterdim.

7. efedede

efedede

Favori Kamış:
    olta
    Bu lambuka çok saf bir balık,yakalanmak için herşeyi yapıyor,size bir hikaye daha anlatayım.Teknede giderken misinanın gamını aldırmak için misinayı saldım (Sırtı yapar gibi) ucunda yem de yok iğnede yok,sadece klips var ve klipsin ağzı açık,lambuka bu klipse yakalandı.

8. RainboW

RainboW Sertan

Çok defalar boğazda istavrit yakalarken çinekopun istavriti ısırıp koparmadığı ancak kapatığı ağzını açmadığı için istavritle birlikte dışarı çıktığı başıma gelmiştir. Yani bazı balıkları yakalamak için illa iğnenin balığın ağzına oturması gerekmiyor :)