Geçen Seneki Aynalı (Şarköy - 2007)

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında 981 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 981

981

Yine bir önceki raporumda bulunan gölet, fakat bu sefer konserve mısır + hamur karışık yem, dip oltasıyla beslemesiz aldığım 2.1 kg'lık erkek aynalı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Ağustos 2008
  2. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Ellerine sağlık güzel aynalı

3. 981

981

Bunlar son yavrulardan. İsrail sazanı girdi gireli yeni yavru yok. Her yıl giderim. Durum içler acısı.

Saroza giderken gittiğiniz baraj Kavak barajı. Bana biraz uzak. Söylentiye göre birileri devletten kiralamış, balık avlatmıyorlarmış (ilginç).

4. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    olabilir ne yalan söyliyim :) bend e bir kerede değil 3 kerede tutum o balığı

barajda yasak değilmi ben yanlış biliyorum acaba ?

yok o kadar yol aybeden gitmeyelim :D:D bilgiler için teşekkürler bu arada:)

5. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı

bu arada bu sene ben uğrar bilgi veririm :)

6. 981

981

Bilmiyorum, söylenti de olabilir. Dediğiniz gibi eğer böyle bir şey varsa gerçekten yazık.
    Oraya gidecek arkadaşlara bir önerim olacak. 2-3 yıl önce gittiğimde bazı ufaklık sazanların neredeyse suyun dışına çıkarak, küçük dalgaların suya çektiği Koyun gübrelerini yediğini görmüştüm. Sonradan dank etti kafama, niye onları yem olarak kullanmadım diye. Çünkü gölün kıyılarında oldukça çok gübre vardı. Demek ki balıklarda alışkanlık yapmış. Göl zaten oldukça fakir bir zemine sahip. Doğu ve batı kıyısındaki birkaç su içi otluk alandan başka bir beslenme alanı yok. Balıklar kendilerine yarayan ne varsa ona yönelmişler sanırım.

7. burman

burman BURAK YILDIRIM

Favori Kamış:
    Cormoran Bullfighter 10-30gr &Yozuri crystal minow C5.Quantum 3-8gr extralite
    En İyi Avı:
    En iyi avım ,en iyi avımdan daha büyük olacak.

Selamlar Elinize sağlık

Fakat paylaşım konusunda yanlış düşünüyorsunuz. Paylaşımı burda genelde yaptıgınız zaman. Googleda "şarköy ,sazan aynalı vs " gibi anahtar kelimelerle arama yapıldıgında sizin raporunuz cıkıcaktır. Avlarınızda güzel oldugu için en kısa zamanda agcılar tırıvırıcılar yanı bohcacılar kamp yapmaya gölünüzün kıyılara inecektir.Gerisi hep yaşanan vahim bir hikaye. Size tahsiyem avlandıgınız yeri sadece amatörlüğüne inandığınız güvendiğiniz kişilere özel mesajla sölemeniz. Lütfen buna dikkat edelim

8. 981

981

Doğru söylüyorsunuz. Dikkatli olmak lazım. Forum konusunda biraz deneyimsizim, herkesi kendim gibi zannediyorum. Haklısınız.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.