gökçeada

Konu, 'Genel Konular' kısmında sahmiran tarafından paylaşıldı.

1. sahmiran

sahmiran MEHMET

herkese selam! mayıs ayının son haftasında gökçeadaya gitmeyi planlıyorum. nerelerden ne avlanabilir. takım avlak ve yem konusunda yardımcı olursanız sevinirim

2. gacal

gacal Deniz Uzun

Favori Kamış:
    Okuma Alumina 2.40 5/25
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000 SFD
    En İyi Avı:
    Levrek 4,5 kg
    2 sene önce limandan zarganaya sahte atarken akya geldi. 0.22mm 150m misine ile 1-2 dk dayanabildim. :(

ona göre takım götür :)

3. silvergiant

silvergiant Hakan

Gökçeada da uğurlu limanından güzel uskumru ve istavrit azmanı çekmiştik, gece limanın ışıkları oldukça işimize yaramıştı. Spin takım, örgü misina ve silikon, rapala çeşitli boyları denemenizi tavsiye ederim.

4. sahmiran

sahmiran MEHMET

kuzu limanından mı?

5. sahmiran

sahmiran MEHMET

levrek için şansımı denicem, umarım levrek te denk gelir

6. leventturksoy

leventturksoy levent

Favori Kamış:
    Daiwa Procaster 4.20 surf daiwa crosscast 2.74 spin
    Favori Makine:
    Daiwa Crosscast S 5000 Daiwa Procaster 2500 A spin
    gokce adamı ah ah anılarım canlandı sana bir mera soyleyim 18 ay askerlik yaptım gokce adada askermiydim balıkcımıydım belli degildi:) hafta sonları subay as subaylar beni balıga goturmek icin sıraya giriyorlardı (yıldız koyu) tavsiye google haritadan yıldız koyu yaz yeri bulursun envayi cesit balık yakalarsın ozellikle yemli avlanmanı yem olarak deniz abukluları bolgede cokca var deniz kastanesi yıldız koyunda felaket derecede var:) deniz kestanesinden yem olurmu demeyin yapan var:)en azından ben varım cupralar boy boy gorursen sasırma atcek levrekde yakalarsın vaktin olursa dene

7. mavipire3939

mavipire3939 faik öztürk

gökçeada uğurluya gidiyorum 3 gün sonra yem takım olarak tavsiyelerinizi bekliyorum.

8. Cemasd

Cemasd Cem altın

Merhaba bende gökçeadadayım daha çok yeniyim bana gerekli malzemeleri ve yemleri söylerseniz çok hoş olur iyi günler

9. fsr

fsr ferhat

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.70
    Yeni konu açmak istemedim. Bir kaç kişiye de özelden attım ama dönüş olmadı.
    Gökçeada ya 4-5 günlüğüne iki kişi gitmeyi planlıyoruz. 3.5 metrelik zodiac tip botumuz var. Kalacak yer konusunda tavsiyesi olan var mı acaba? Günümüz su da geçecek kıyıya yakın pahalı olmayan bir yer arıyoruz.

10. fsr

fsr ferhat

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.70