Gökkuşağı avı partner

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında sagmarius tarafından paylaşıldı.

1. sagmarius

sagmarius Mehmet YILMAZ

Favori Kamış:
    Okuma v system
    Favori Makine:
    Okuma trio
    Merhabalar,

Hafta sonu 2 arkadaş ilk defa gökkuşağı avı yapmayı planlıyoruz, siteden baya araştırma yaptım yakalama tekniğiyle ilgili baya fikir sahibi olduk, ekipman olarak pek ala balık avına uygun olmasa da şansımızı deneyeceğiz. kamışlarımız 2,40 10 - 40 atarlı 1 - 2 - 3 nolu mepslerimiz hazır mera konusunda yardımcı olacak veya ben mekanı gösteririm hemde gelirim derseniz 1 kişilikte yerimiz var misafirimiz ola bilir, bu konuda yardımlarınızı rica ederim.

2. sagmarius

sagmarius Mehmet YILMAZ

Favori Kamış:
    Okuma v system
    Favori Makine:
    Okuma trio
    Merhabalar,

Konuma hiç yorum ve bilgi gelmedi en azından bir tavsiye iyi olurdur, yinede ben size gittiğim yerlere dahil fikirler vereyim en azından benim gibi zaman sıkıntısı yaşayanlar için yararlı olabilir.

Hafta sonu Kırklareli tarafında çok güzel çaylar buldum köylülerden fikrini aldım, ilk olarak Armağan barajına gittim daha önce güzel balıklar almıştım uğrayalım dedik fakat su da hiç bir hareket yoktu 1 - 2 saat takıldıktan sonra Bulgaristan sınırına yakın derelere uğradık çok güzel yerler keşfettim sularda kırmızı benekli çıktığını söylediler etraf çok ağaçlık olduğu için suya yaklaşmadan oltayı atmak mümkün değildi, hiç vuruş bile alamadan avlanmayı noktaladık gezmeye karar verdik dupnisa mağarasını da gezdik çok güzel bir yerdi tavsiye ederim.

3. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Ağcı ve tırıvırıcıların(bohçacılar) istila etmemesi için sitede genellikle avlak isimleri paylaşılmıyor abi. Konu hakkında bilgim olsa özelden yazardım ama Ankara da yaşıyorum. Yani o taraflarda ne vardır ne yoktur hiçbir bilgim yok.

4. sagmarius

sagmarius Mehmet YILMAZ

Favori Kamış:
    Okuma v system
    Favori Makine:
    Okuma trio
    Ahmet bey, Merhabalar,

Biliyorum bütün siteler aynı sebepten mera bilgisi vermiyor, kısmen haklılar ama şöyle söyleyeyim, gezdiğim çayın her 50 metresinde bir ağaçlara dolanmış ağ ve tırı vırı parçaları vardı siz buradan yazsanız da yazmasanız da söylediğiniz kişiler belirttiğiniz lanet yöntemleri kullanıyor, iç sularda ağ atmak yasak Duru su ( terkos ) gölünün iskelelerinde metrelerce ağlar duruyor adamlar artık çekinmiyor...

5. zaad

zaad ZAFER

Mehmet bey, erkek kardeşim İstanbul'da ve gökala aşkıyla yanıp tutuşuyor ama onunda avlak bilgisi yok, aslında birlikte takılabilirsiniz.

6. sagmarius

sagmarius Mehmet YILMAZ

Favori Kamış:
    Okuma v system
    Favori Makine:
    Okuma trio
    Merhabalar,

Gökala konusunda benimde hiç bilgim yok maalesef sorusu olursa bilgim dahilinde yardımcı olmak isterim.