Göl ve Barajlar için Şişme bot ve motor yardım..

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında 10ur_22 tarafından paylaşıldı.

1. 10ur_22

10ur_22 Onur

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    6 kg sudak 5kg yayın 9 kg aynalı sazan
    Öncelikle herkese selamlar. ben edirnede yaşıyorum burda göllerde ve barajlarda kullanabileceğim bot ve motor almak istiyorum. uzun zamandan beri araştırıyorum ama tam karar veremediğim için sizlerden fikir almak istedim. almayı düşündüğüm bot 2.70 boyunda zodiac tipi ahşap taban veya alüminyum taban motor ise elektrikli olucak 34 veya 44lük yeterli olurmu bilmiyorum ayırabileceğim bütçe 1600 tl civarı. bota en fazla iki kişi binicez rapalayla sırtı avında ve gezinti amaçlı kullanıcam kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim yorumlarını bekliyorum :)

2. avciibo1985

avciibo1985 ibrahim

Favori Kamış:
    LINEeAFLE surf
    Favori Makine:
    okuma traventine65 surf okumacompressa cp 65 surf okuma compressa cp 80
    En İyi Avı:
    hangisini yazayım
    benım tavsiyem kardeşim elektrikli motor alma bende öyle bi hata yaptım şimdi sıfır haliyle duruyor alısan benzinli veya dizel al yolda kalma elektrikli motor alıcan akü alıcan alıcağın akü marin olucak onlarda motorlardan pahalı sarj aletlri de bı okadar pahalı normal bi araba akusu takıcan verım lı olmıcak bu arada bende edirne uzunköprülüyüm memelekete ***lar

3. 10ur_22

10ur_22 Onur

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    6 kg sudak 5kg yayın 9 kg aynalı sazan
    Abi doğru söylüyosunda ben bu motoru barajda ve göllerde kullanacağm için elektrikli almayı düşünüyorum yoksa benzinli motor tabiki daha iyi ama seninde bildiğin gibi yakıtlı motorlar barajlarda ve göllerde yasak:confused: