Herkese merhaba, rastgele.

Konu, 'Tanışalım' kısmında mustafacelik84 tarafından paylaşıldı.

1. mustafacelik84

mustafacelik84 Mustafa Çelik

Merhabalar.
    Kendime zaman ayırmak ve bu zamanı balık tutarak geçirmek istiyorum ama bugüne kadar, yoldan geçerken balık tutanlara birkaç saniyelik bakışlar haricinde hiç ilgim olmadı balıkçılıkla. Öyle ki, balığa bakınca türünü dahi anlamam.
    Geçmiş zamanda birkaç defa balık tutanlardan bilgi almak istedim ama kimisi selamımı dahi almayınca soğudum.
    Tuzla/İstanbul da yaşıyorum.
    Baraj gölüne de, akarasuya da, sahile de, boğaza da gidebilirim balık tutmak için.
    Amacım balık tutup yemek değil, denk gelirse o da olur tabi, kendime zaman ayırmak, dinlenmek.
    Bu nedenle sizlerin bilgisine ihtiyacım var.
    Nasıl ve nereden başlamak gerekir, balık tutmak için çeşitli altetnatiflerim olduğundan nasıl bir takımım olmalı, malzemeleri nasıl hazırlamalıyım?
    Malzeme temini için nereyi önerirsiniz, internet üzerinden hazır takımlardan mı almak avantajlı yoksa bir av markete mi gitmeliyim? Önerebileceğiniz bir av market var mıdır, işi ticarete dökmeden yardımcı olacak bir esnaf öneriniz olursa iyi olur?
    Bu konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Rastgele...

2. dvrzener

dvrzener merve kaya

Size tavsiyem gidip kendinize uygun takımı seçmeniz ve internet üzerinden seçmeniz. Zira internet üzerinden aldığınız ürünlerde size finansweb alanında katkı sağlar. Yani basit bir şekilde daha uyguna ve daha kaliteli gelir eğer düzgün bir siteden düzgün bir markadan alış veriş yapıyorsanız.