iğne tavsiyesi

Konu, 'İğneler' kısmında greenfish tarafından paylaşıldı.

1. greenfish

greenfish q

hepinize merhaba :)

ben kıyıdan avlanıyorum ve dip balıkları için-özeliikle mırmır ve çipura- iyi performans alabileceğim fiyat/kalite oranı tatmin edici bir iğne arıyorum. sizlerin tavsiyeleri nelerdir? gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. :)

2. Yenerbey31

Yenerbey31 Levent AKSOY

Favori Kamış:
    Seytan oltasi
    Anil ben su an Owner 50173 kullaniyorum cok memnunum hem saglam hemde baligi kolay yakaliyor.1-2 numarasi cipura icin ideal daha alt numaralari 3-4-5 mirmir karagoz gibi baliklar icin guzel.Bunun disinda kodunu hatirliyamiyorum ama Sesame nin celik owner 50173 ile ayni tipte metal rengi igneleri var cok guzel.Ayrica Fudo yuda oneririm.Rastgelsin:thumb:

3. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Vmc 9299 karbon 4numara kullaniyorum. Pala kiçi halkali palomar dügümü ile bagliyorum köstegi. Mirmir karagöz için bir boy ufagi.

4. lodoscubarbaros

lodoscubarbaros Barbaros Küpcü

Favori Kamış:
    savage gear bushvacker ve parabellum bombarda-siweida livina Daiwa Jigcaster 3.20
    Favori Makine:
    Okuma Ceymar 40
    En İyi Avı:
    33 cm mırmır,82 cm mıgıri
    Owner 5114 mutu light circle iğnesi ilk tercihim.No 4 kullanıyorum ve snell düğümü ile bağlıyorum.Fudonun kırmızı çember iğneleri de iyi fakat owner'ın 5114 ü ilk hatta tek tercihim.
    Rastgele Anıl

5. paylasan

paylasan Ertuğrul Hoca

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.70 20-60 gr
    Favori Makine:
    Shimano Stradic 4000XGHG
    En İyi Avı:
    5.150 gr, 88 cm Akya (Lichia Amia), 4.450 gr Levrek
    Anıl, sen siteye konu açmaya ayırdığın zamanı balık avlamaya harcasan , deneyim kazanarak, daha verimli balık avları gerçekleştireceksin.
    Ya da en iyisi sen balık avlamayı bırak be Anıl :)