İlk defa balığa çıkacağım malzeme için yardım

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında eqularium tarafından paylaşıldı.

1. eqularium

eqularium Ayhan

Öncelikle herkese selam arkadaşlar ben ilk defa balığa gideceğim daha önce gittim ama hiç olta kullanmadım.Av bayiine gittiğim zaman bana 50 tl lik bir olta önerdi 25 tl lik de malzeme alsan yeter dedi sitede bir çok terim var hiçbirinden birşey anlamıyorum av bayiine ne söylemem gerekiyor ben göle gideceğim orada sazan v.s. gibi türler var sırt çantamı olta mı v.s. alıp kamp/balıkçılık tarzılık birşey yapmak istiyorum bu konuda almam gereken malzemeleri olta v.s. öneride bulunursanız sevinirim bu söylediklerime alternatif olarak

http://www.avfoni.com/urun/19-parca-gol-seti

bu sette makina yok ona da 50 tl verip toplam da 100 tl ile hazır hale gelirmiyim veya

http://www.avfoni.com/urun/discovery-50-parca-balikci-seti
    burda makina da var lütfen olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.
    Bunları unut av bayiinden şunları al da diyebilirsiniz bana.***lermrsparkle mrsparkle

2. eqularium

eqularium Ayhan

yardimci olabilecek kimse yok mu arkadaşlar

3. gslichemist

gslichemist abdurrahman

En İyi Avı:
    turna 65 cm
    merhaba, bu iki linkde gereksiz malzemeler var, öncelikle hangi balıgı tutmak istiyorsun. amacın sazan ise ilk acemiligin gecene kadar ucuz bir kamış ve makina alman yeterlidir. kurşun, kanca ve yem olarak da mısır kullanablirsin. av bayinden alman bence daha uygun olur.

4. eqularium

eqularium Ayhan

Değerli yorumunuz için çok teşekkürler başka arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim şimdilik öyle yapcam

5. -selim-

-selim- selim şeker

En İyi Avı:
    50cm Turna
    Bence de kesinlikle hazır takım alma, kullanmayacağın malzemeleri koyuyorlar, hedef avınızı seçin daha sonra 1 kamış 1 makine ve bir kaç av takımıyla hem o fiyatlara daha kaliteli malzemeler almış olursunuz hem de gereksiz ürün almamış olursunuz.