Intex Mariner 4- 44lbs Motor Hakkinda Yorumlariniz Ve Tavsiyeleriniz

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında TRUVA tarafından paylaşıldı.

1. TRUVA

TRUVA AHMET BİLEN

Son düzenleme: 10 Kasım 2009
  2. TRUVA

TRUVA AHMET BİLEN

ANTALYA KUNDU AÇIKLARINDA GEÇTİĞİMİZ PAZAR GÜNÜ HAVANINDA ÇOK İYİ OLMASINDAN SEBEBLENEREK İLK DEFA BOTUMUZU DENEDİK EŞİMLE. VE HARİKA BİR SONUÇ VERDİ. BEN BU KADAR HIZLI GİDECEĞİNİ TAHMİN ETMİYORDUM. SADECE AKÜMÜN BİTMESİNDEN KORKARAK KIYIDAN PEK UZAKLAŞMADIK DİYEBİLİRİM. FAKAT ÖNÜMÜZDEKİ HAFTASONU İKİNCİ AKÜYÜDE YANIMA ALARAK TAM TEŞEKKÜLLÜ BİR ŞEKİLDE AÇILMAYI PLANLIYORUZ.

TAVSİYELERİNİZ VE ÖNERİLERE AÇIĞIM.

RASTGELE

3. gtatas

gtatas Gürcan Tataş

Favori Kamış:
    en ucuzu
    Favori Makine:
    en ucuzu
    En İyi Avı:
    Levrek 2.200 gr
    Hayırlı uğurlu olsun bol balıklı günlerde kullanın inşallah.Akü bitmesinden korkuyorum demişsiniz.Motorda gösterge olduğunu duymuştum sizinkinde yok mu acaba? Akünün şarj durumunu takip için.

4. erdinc

erdinc erdinç allı

Favori Makine:
    shakespeare
    Güle güle kullan. Fakat arkada motor takılan yerin ahşap olan modelden alsaydın, ileride farklı motor seçenekleriyle de kullanabilirdin. Bu tür malzemeler, her gün alınmıyor. Yine de ihtiyacını görüyorsa , sen mutluysan sorun yok.

5. TRUVA

TRUVA AHMET BİLEN

teşekkür ederim. yok maalesef. bi alt modelinde vardı fakat oda 33lbs olduğundan işimizi görmez diye vazgeçtim. hem bence böyle garanti olacak.

6. TRUVA

TRUVA AHMET BİLEN

saol erdinç abi, evet fotoğrafta arkada kalmış ama alüminyum aparata bağlı ahşap malzemesi var motorun tutunduğu, ileride dediğin gibi küçük benzinli bi motor bulabilirsek daha makbule geçecek sanırım. umarım bu pazar sakin olur deniz. bol balıklı günler...

7. spinnci

spinnci murat

Favori Kamış:
    DAİVA
    Favori Makine:
    D:A:M
    En İyi Avı:
    21 kilo akya,vallahi nasıl yakaladım bende anlamadım.
    ARKADAŞLAR..bu tür botlara belge gereklimi acaba..bilgi veririseniz sevinirim..saygılar

8. 56562

56562 xxx xxxxx

Boyu 4 metreden fazla olmayan, yumuşak tabanlı, tamamen söndürülüp katlanabilen şişme botlarda ÖTB Aranmaz. Tamamen katlanamayan ( fiber tabanlı ) botlarda ise boya bakılmaksızın ÖTB aranır.

9. spinnci

spinnci murat

Favori Kamış:
    DAİVA
    Favori Makine:
    D:A:M
    En İyi Avı:
    21 kilo akya,vallahi nasıl yakaladım bende anlamadım.
    peki elektrikli motoro sahip olması? belge açısından ne durumda?

10. 56562

56562 xxx xxxxx

Motor ile ÖTB arasında bir bağlantı yok. ÖTB için referans alınan şey kabuktur. Motor 9,9 Hp üzerine çıkarsa gerekecek ilave belge, tekneyi kullanan kişi için Amatör Denizci Belgesi' dir.

11. ayvalikli1

ayvalikli1 Kagan

En İyi Avı:
    1100 gr çipura (kıyıdan)
    o kullandıgın bottan bende almayı planlıyorumda abi ayvalıktanım ben denızde kullanımı iyimi kotu yanları fılan varmı benımle paylasırsan cok sevınırım ıyı aksamlar