İri Barakuda (Videolu)

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında sansarnemrut tarafından paylaşıldı.

1. sansarnemrut

sansarnemrut kaan

En İyi Avı:
    Çok yakında..
    Herkese merhaba.. Uzun bir aradan sonra tekrar burada yazmaktan memnuniyet duymaktayım. Umarım bundan sonra da güzel raporlar ile avlarımızı belgeleriz.

Yer Muğla/Marmaris koylarından bir yerler.. 3 kişi gün boyu yemli takımlarımızla lapa tutmaktaydık. Bizim buralarda kupez balığına "lapa" derler. Pek verimli geçtiği söylenemez. Nasibi aldık vakit bayağı geçmişti gün batımına yaklaşmıştı. Okuma Saline Sea Spin Kamışın ucunu taktım kırmızı kafa Daiwa 20gr sahteyi at-çek yapmaya başladım.. Bir yandan güneşin batışını izliyor bir yandanda dalıp gidiyordum uzak ufuklarda.. Birden oltamda bir ağırlık hissettim. Ani bir tasma hareketi ile heyecanlandım.. Galiba biraz fazla heyecanlanmış olmalıyım ki "PAAATT" kamış kırıldı. Ne yapacağımı şaşırdım. Kamış tam ortasından kırışmıştı. Makinamı sarmaya devam ediyordum. Bir yandanda geri geri yürüyüp oltamı çekmeye çalışıyordum. Balık kurtulmak için çok mücadele etti ama sahile çekmeyi başardım.. Zemin çakış taşı olduğu için dalgaların yardımıyla fazla birşey yapamadı balık ve görüntülerdeki balığı aldım.. Keyifli seyirler..

İnan01 bunu beğendi.
  2. kaslangs

kaslangs recep

Allah daha iyi avlar nasip etsin. Cok iyiymiş gerçekten. Rastgele herkese

3. sansarnemrut

sansarnemrut kaan

En İyi Avı:
    Çok yakında..
    Amin inşaallah.. Beğenmenize sevindim :)

kaslangs bunu beğendi.