İSKENDERUN BALIK AVI KİRALIK TEKNE

Konu, 'Bölgeler' kısmında yelkoma tarafından paylaşıldı.

1. yelkoma

yelkoma SERDAR

Favori Kamış:
    dcd
    En İyi Avı:
    1,5 kg levrek
    Bu gün hava her ne kadar kötü olsa da İskenderun da SAFA KAPTAN ile balığa çıktık .Kişi başı 5 kg civarı kırmızı balık .cerbit ve gümüş yakaladık.
    kaptana söz verdim eğer balık tutarsam reklamını yapacağıma dair.
    Kaptan balık tutabilmemiz için elinden geleni yaptı .
    sıra bende
    İSKENDERUN BALIK AVI KİRALIK TEKNE

İSKENDERUN BARINAĞI
    TEKNE ADI : SAFACAN

TEL :0 541 2481048

Lütfen BALIKAVI.NET ÜYESİ OLDUĞUNUZU BELİRTİN PAZARLIK DAHA KOLAY OLUYOR :)

2. yusufozkan

yusufozkan Yusuf Özkan ATAŞ

güzel av yapmışsınız belli. Fiyat ne yaptı safa kaptan?

3. inanilmaz

inanilmaz onur

Favori Kamış:
    Lineaeffe spirit surf kamış 3.90m
    Favori Makine:
    Okuma Safina Noir 55
    şu anda fiyatlar ne durumda acaba bilgisi olan var mı? Birde kaç saatlik bir ava çıkartıyorlar.

4. mehmet0625

mehmet0625 Mehmet

Favori Kamış:
    okuma v system 240cm 10-40
    Favori Makine:
    shımano exage 4000 fd
    En İyi Avı:
    Lambuka 63 CM
    aslında bende tekne ile balığa çıkmayı çok istiyorum fakat daha önce iskenderun kaleköyünde tekne ile açıldık midem çok fena bulandı yine tekneyle çıkarsam midem bulanacak av bana zehir olacak diye korkuyorum mide sorunu olmasa ayda enaz 2-3 defa balığa çıkarım nede olsa balıkhaneden alacağın balığa vereceğin parayı tekney ver kendi balığını kendin tut taze taze misali ama dediğim gibi mideye kesin çözüm varmı ne yapmalı bu mideye bulanmaması için işin kötü tarafı tekne ile açıldıktan sonra mide bulansa tekrar ava çıktığın insanların avıda zehir oluyor yada geri dönmezsem yaşayan ölü oluyorum zaten teknede :-( mide bulantısından dolayı

5. sedatt

sedatt SEDAT AYDIN

EMEDOUR adlı bir ilaç var onu önerebilirm size.ilk zamanlar deniz tutuyor insanı ama zamanla o da geçecektir.Tekne kiralama konusunda da size önerbileceğim bir isim var.konu ile ilgili yardım isterseniz burdayım :).

6. inanilmaz

inanilmaz onur

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Safina Noir 55
    Tekne tutuyor ise tekneye binmeden yarım saat önce falan emedur yada antiem alırsanız hiçbir problem olacağını sanmıyorum. Tuttuğunda ise güzel bir kusarsanız bir problem kalmaz sanırım. 3 kere yanımda farklı farklı kişileri deniz tuttu fakat kustuktan sonra çok rahatlayıp ava devam ettiler.

Tekne ayarlayıp hava güzelken buradan arkadaşlarla ava çıksak harika olur. Hemde tanışmış oluruz. Sedat Abi tekne konusunda önerini zevkle dinleriz :)

7. mehmet0625

mehmet0625 Mehmet

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    shımano exage 4000 fd
    En İyi Avı:
    Lambuka 63 CM
    önerinzi için teşekküler deneyecem o ilacı tekne konusunda ise güvenilir biri olması lazım yani balığın çıkacağı yere götürecek biri lazım parasını alan balık tutmuşsun tutmamışsın umurunda olmuyormuş kimi teknecinin

bilgilendirme için teşekkürler ama bu emedur yada antiem adlı ilacı seninle tekne turuna çıkarken deneyecem midem yine bulanır dayanamayacak noktaya gelirsem av yarım kalırsa sonra vay duymadım vay demedi demeyesin :) inan bende tekneyle açılmayı çok istiyorum ama bu bulantı beni düşündürüyor olmazsa bir iki defa samimi arkadaşlarımla emedur yada antiemle denedikten sonra midem alışırse seninlede tekne ile balığa gideriz neden olmasın

8. inanilmaz

inanilmaz onur

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Safina Noir 55
    Tamam anlaştık dostum :). Kaptan ve tekne işini de ayarladık mı tamamdır. Burada cumartesi geceleri saat 22:00 ile sabah 10:00 arası gezi teknesi ile balığa çıkılıyor ama nekadar verim alınıyor bilmiyorum. İyi bir araştırmak lazım.

9. mehmet0625

mehmet0625 Mehmet

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    shımano exage 4000 fd
    En İyi Avı:
    Lambuka 63 CM
    gezi teknesi için erciyes balıkçılıktaki ali abi dediki götürüp kıytırık bir yere demirbiliyorlar tekneyi burda kendi kendinize balık yakalayın diyorlarmış balığa götüren tekne balık peşinde koşmasa yada balığın çıktığı yere götürmese eliboş dönülür ondan dolayı mide işini halledeyim tekne ilede balık kovalarız;)

10. inanilmaz

inanilmaz onur

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Safina Noir 55
    Tamamdır ben sizden haber bekliyorum tekne işini de hallederiz ya. 2 arkadaş falan da buldukmu güzel olur 4-5 kişi keyfimize bakarız. Hayırlı mideler diliyorum :)

11. Co2

Co2 Tamkan

Favori Kamış:
    Okuma V-system 240cm 10-40
    Bu konuyu yeni gördüm, gerçi hava malum, ancak yinede benzeri tekne avı macerasına sıcak bakmakla beraber, halen şu belge konusu kafamı kurcalamakta, sizler tekne ile çıkabildinizmi? av nasıl geçti.

12. Gugul

Gugul Güven Gül

En İyi Avı:
    Lagos 1kg (50cm, ama bugün tutsam salardım)
    Belge olayı nedir?

Tekne ile balık avına soğuktum, ama denemeye karar verdim.

13. Co2

Co2 Tamkan

Favori Kamış:
    Okuma V-system 240cm 10-40
    Sanırım ticari balıkçı teknelerin'de "avlanır'ken" bulundurulması gereken "sarı belge" mevzuu, amatör balıkçı belgesi harici bir belge, ancak bu belge standart küçük teknelerde sorulurmu, yada kontrol edilirmi bilemiyorum.