İstanbulda En Ucuz Malzeme Temini İçin Yer

Konu, 'Takım Çantası' kısmında alidag tarafından paylaşıldı.

1. alidag

alidag alişan

Merhabalar İstanbulda olta ve olta malzemelerini(iğne,misina ,kurşun,kaşık...) en ucuza nerde bulabilir istoç en uygun yermidir yoksa sirkeci karaköy tarafınamı bakmalıyım? son olarakta tavsiye edebiliceğiniz dükkanda varsa fiyat açısından uygun eğer burdan yasaksa özelden söylemenizi rica ediyorum , şimdiden teşekkürler

2. Guray.85

Guray.85 Güray

Favori Kamış:
    Lineaffe s- flex 15 kilos 250gr. 4.20m. kapalı;145 cm surf kamış.
    Favori Makine:
    banax 4000
    En İyi Avı:
    45 cm palamut 740 gram.
    karaköy spot balık bana gore cok uygun fıyatları var tavsıye ederm.

3. alidag

alidag alişan

teşekkürler peki istoçta fiyatlar ne durumda çok farkedermi ?

4. ahtapot2

ahtapot2 Deniz

Favori Kamış:
    Okuma Cedros Telesurf 4,50 , Okuma Vsystem Spin 270 cm. 20-60 gr.
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV65 - Okuma PL865 - Daiwa Emcast Plus 5500 - Cabelas Tournament ZX4000A
    En ucuz derseniz alacağınız ürüne göre değişir.. Bir dükkanda kaliteli misina uygun fiyatlı iken diğer dükkanda iğnenin iyisini ucuza alırsınız.. Önemli olan size neyin lazım olduğunu bilmek..

Çeşitlilik ve genel distürbütör açısından İstoç genelde iyidir ama tutupta iki makara misina, 1 paket iğne için gitmek astarını yüzünden pahalıya getirebilir..

5. alidag

alidag alişan

açıkçası şuan ufak ufak malzeme toplamaya başladığım için misina iğne fırdöndü kaşık sim vs gerekli birçok şey var hatta liste çıkarmamı kolaylaştırıcak bir yol varsa söylerseniz sevinirim :) peki astarı yüzünden pahalıya gelir derken bu yol masrafından dolayımı az alıcağım için fiyat mı değişicek bu yüzdenmi?
    son olarakta karaköy ve istoçtan almak spotbalik.com.tr ve avmarketi.com dan almaktan ne kadar daha uygun olur ?

6. cakall

cakall Burhan Sait

Alacağın ürünlerin tam kodunu vs biliyorsan internetten ala derim. ama benim gibi resimlere bakıp alacaksan bence alma (ben aldım sonra değiştirmek için uğraştım) sonra değiştirmek için uğraşıyorsun. belirttiğin siteler değiştirmek için problem çıkartmıyor ama bekliyorsun.

7. alidag

alidag alişan

hmm teşekkürler peki fiyat olarak farklılık varmıdır bu sitelerle gidip istoçta almak arasında ?

8. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    İstoçda fırdöndüleri yüzlük paketler halinde inanamayacağın fiyata alabilirsin.

Misinalar da öyle, yerini bulacaksın, toptan satanlar, perakende de veriyor.

Şimdi yer tarif edemem ama gidince hepsi aşağı yukarı aynı bölgede, birbirine yakın, hepsine aynı marka bir şey sor, en ucuzunu al.

Kolay gelsin.

9. alidag

alidag alişan

çok teşekkürler ozaman ben en kısa zamanda istoça uğrıyim , bir sorum daha olucak bu 5 8 nisan arasında yapılıcak fuarda olta satışı olur mu ? olursa fiyatlar (makine ve kamış için) normaldekinden çok farklı olur mu?

10. enfusss

enfusss turhan

Favori Kamış:
    Shimano Alivio CX Surf 420
    Favori Makine:
    okuma-relix ımpact 6500 surf
    En İyi Avı:
    palamut
    istoç 2. ada balıkçılar orada tavsiye isterseniz lodos balıkçılık hem toptan hem perakende çok ilgililer sağolsunlar