izmir ve çevresi...HELP

Konu, 'Bölgesel Amatör Balıkçılar' kısmında feridun_45 tarafından paylaşıldı.

1. feridun_45

feridun_45 feridun dönmez

merhaba arkadaşlar...ben aranıza 10 gün önce katıldım.hergün forumdayım ama bu yörede hiç bir faliyet göremedim..bizler manisadan 4-5 acemiyiz...birileriyle tanışalım bu işi öğrenelim ve dostluklar kuralım diye geberiyoruz ama kimseden çıt çıkmıyor...bir sebebi hikmeti vardır herhalde ..ne yapılması lazım onuda bilmiyoruz..umarım derdimizi anlatabilmişimdir

2. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Şu sıralarda organizasyonlarda bir yavaşlama,bir sıkıntı var.İnşallah en kısa zamanda çözülecek.Bir iki ay sonra beklediğiniz org.lar düzenlenecektir.

3. aslanbora

aslanbora ümit yeng

Favori Kamış:
    SPRO 2.10 spin
    Favori Makine:
    shimano exage 2500
    En İyi Avı:
    levrek palazı * 600 gr.
    feridun bey merhaba. ben izmirden ümit. bir dönem manisada da bulundum. size yardımcı olmak isterim.

4. feridun_45

feridun_45 feridun dönmez

ilginiz için teşekkür ederim ümit bey..bu günlerde tekneyle ava çıkıyormusunuz ...çıkıyorsanız hangi bölgelere gidiyorsunuz ve ne tür balıklar avlıyorsunuz

5. Alpay İpekgil

Alpay İpekgil Alpay

En İyi Avı:
    5,5 Kg Kofana
    Selam Ben izmir narlıdereden avlanıyorum isterseniz elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

6. kekeme

kekeme ÖMERATAÇ

Favori Kamış:
    her türlü av yaparım
    En İyi Avı:
    19kg hani-orfoz
    izmirde av organizasyonu neden yapılamıyor

bu sitede ilk önce izmirlilerin az olması ve guruplaşmaların fanatikçesine artması nı söyleyebilirim.senler benler meseleye girince olay anlamını yitiriyor.guruplar ın kurulması gayet dogaldır .fakat şahsileşmesi iyi degildir. teknesi olanlar olmayanlar.imkanı olanlar olmayanlar ,gibi.izmirde gerçek organizasyon a önem veren sadece bir site var oda her hafta birkaç tur düzenliyor ama kalabalık da fazla av verimli olmuyor.birde her avda ayni bölge insanı sıkıyor.ben şahsen yanlız giderim.biriki site dışından arkadaşlarım davet ederlerse onlarla giderim.fakat nedendir bu dönem buralarda da ava pek ragbet eden yok . izmirlilerin yogun oldugu sitelerde. kamplaşma odugunun dışında ,gerisi laylom muhabbeti.benim de birkaç amatör side kaydım var.zaman buldukça bakınıyorum.ama kamplaşma oldugundan kişiye faydalı bir ortam yaratılmıyor.onedenle kısır döngü. umarım güzel ve devamı gelen organizasyon lar yapılabilir.mesela busitede kaç izmirli arkadaş var.tabii manisa yakın oldugu için manisadan da katılım olabilir. teknesi ile balıga götüren ,balıkçı telefonu isteyen olursa özeline istedigi bölgeden telf. verebilirim.selamlar.

7. ziyakoray

ziyakoray ziya koray topçu

Arkadaşlar merhaba.
    Forumunu uzun süredir takip etmeme rağmen ilk mesajımı yazıyorum. İzmir ve çevresi grup vs organizasyon olursa katılırım. Herkese rasgelsin