kalem olta

Konu, 'Takım Çantası' kısmında rifatyontar tarafından paylaşıldı.

1. rifatyontar

rifatyontar

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    tatlı su kefali 2,5 kilo
    taşınabilirlik açısından acil durumlarda yanımda bulundurmak amaçlı edindiğim bir ekipman,internette gezinirken gözüme çarptı sipariş verip aldım gayet hoş şirin bi set.üzerinde mini çıkrık tipi bir makina ile geliyor fakat ben çıkrık tipi makinalardan anlamadığım için elimde bulunan bir makinayı değerlendirmeyi düşündüm.kapalı boyutu 23cm olup,açık boyutu 1.80mt dir ince hassas uçlu bir kamış.böyle bir ürün negerek var diyenleriniz olucaktır fakat kısa süreli seyahatlerde taşınabilirlik açısından portatif bir set.boş zamanlar değerlendirilebilir. fiyat 50 ytl ye maal oldu.herkeze rastgele;)
    fotolar:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Nisan 2008
  2. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Deniz turnası 70 cm 900 gr.
    Birde avlakta kullandığınız zaman ki görüşlerinizi yazarsanız kullanımı hakkında fikir edinelim. Hatta birde balık tutupta yayınlarsanız süper olur;)

3. rifatyontar

rifatyontar

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    tatlı su kefali 2,5 kilo
  4. semih91

semih91 Semih

Favori Kamış:
    Dam makina + virax kamış :)
    En İyi Avı:
    5 kg Aynalı Sazan
    Taşınabilirlik açısından çok harika bir ürüne benziyor ee balıkçı dediğin herzaman hazırlıklı olmalı değil mi :)

============-

Ben tam mesaj yazarken video eklemişsin usta:) tutulan balıklara bakılırsa dayanıklı bi ürüne benziyor ;)

Son düzenleme: 4 Nisan 2008
  5. rifatyontar

rifatyontar

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    tatlı su kefali 2,5 kilo
    slm

Esnekliği güzel dayanıklı geldi tabi performansını yakın zamanda deneyip sizinle paylaşıcam;)

6. TheCloUd_Bursa16

TheCloUd_Bursa16 Özkan küçüK

Favori Kamış:
    Remixon KING 50
    En İyi Avı:
    Turna 8 kg, 8 kg SazaN
    Rıfat abi, kayıktan veya bottan avlanırken kullanılabilecek çok güzel bir olta...ama büyük balıklar geldiğinde zorlanabilirin...ama genel olarak düşünürsek güzel bir takıma benziyor;) ...

7. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Daha öncede sitemizde verilen ürün gerçekten ilgimi çekmişti.Gayette pratik görünüyor.Ama tuzlu suya dayanıklılığı vs.gibi özellikleri nedir acaba.Birde sipariş ettiğin sitenin adresini verirsen düşünmüyor değilim.

8. yakup

yakup Yakup

Favori Kamış:
    Elime hangisi gelmişse
    Favori Makine:
    Hangisi takılmışsa
    En İyi Avı:
    Daha değil
    Taşınabilirliği açısından benimde ilgimi çekti doğrusu. Yalnız arkadaşlarımızında dediği gibi, dayanıklılığını test ettikten sonra tekrar bilgi verirseniz düşünebilirim :)

9. rifatyontar

rifatyontar

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    tatlı su kefali 2,5 kilo
    tekrar merhaba

bu ürünü www.gittigidiyor.com 'un arama motoruna kalem olta yazarak ulaşabilirsiniz.1mt lik ve 1.80 mt lik çeştleri var zaten temin edilecek birtek burası var.en azından şimdilik,herkeze rastgele

10. didaci

didaci Ayhan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    aynalı sazan. 4'5 kg-levrek yaklaşık1 kilo
    güzel bir şeye benziyo kardeşim ancak bir sorum olacak. sipariş verdiğin adresi yazabilirmisin ve ne kadara mal oldu orjinal hali bilgilendirirsen de sevinirim...!!! ben yazıncaya kadar bilgi gelmiş sağol kardeşim...!!!

11. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Biraz önce siparişi verdim.Hadi hayırlısı.Bursa org.una getiririm artık.

12. yilmaztaha

yilmaztaha

Favori Kamış:
    Olta zıpkın
    En İyi Avı:
    Kofana
    james Bond tipi bir olta herhalde :p

13. rifatyontar

rifatyontar

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    tatlı su kefali 2,5 kilo
    slm

barış abi hayırlı olsun seveceğini düşünüyorum bu malzemeyi,1mt lik olanlar bana göre kısa gibi 1,80 lik olan mavi çıkrık tipi makinası olan daha ii ben o modeli aldım.

14. TKAY

TKAY furkan albayrak

arkadaşım ben fazla balık tutan biri değilim sadece pikniklerde olsun kısa seyahatlerde olsun kullanmak için bu ürünü inceliyorum ve malum kıyıdan balık tutmam gerekiyo genelde tatlı su bunun için senin aldığın bu kalem olta hakkındaki düşüncelerini öğrenmek istiyorum ve eğer tavsiye ediyorsan bana sağlamlığından bahsedermisin örneğin 1 kg balık çekebilirmi paslnacak bölümleri varmı çin malımı makarasına kaç metre misina alıyo illa kendi makarasımı takılması gerekiyo bende senin resimde koyduğun yeşil makina gibi bir makinam var onu bağlayamammı sence bu ürün bana uygunmu ve sen bu 1.80 m kamışı nerden aldın ban gitti gidiyora baktım hep 1 metrelikler var sen var olduğunu sölemişsin ben bulamadım resim olarak benzeyen var ama sen link verirsen sevinirim senin düşüncelerin çok önemli şimdiden saol

15. TKAY

TKAY furkan albayrak

arkadışm yardımcı olursan sevinirim

16. TKAY

TKAY furkan albayrak

arkadaşım ben fazla balık tutan biri değilim sadece pikniklerde olsun kısa seyahatlerde olsun kullanmak için bu ürünü inceliyorum ve malum kıyıdan balık tutmam gerekiyo genelde tatlı su bunun için senin aldığın bu kalem olta hakkındaki düşüncelerini öğrenmek istiyorum ve eğer tavsiye ediyorsan bana sağlamlığından bahsedermisin örneğin 1 kg balık çekebilirmi paslnacak bölümleri varmı çin malımı makarasına kaç metre misina alıyo illa kendi makarasımı takılması gerekiyo bende senin resimde koyduğun yeşil makina gibi bir makinam var onu bağlayamammı sence bu ürün bana uygunmu ve sen bu 1.80 m kamışı nerden aldın ban gitti gidiyora baktım hep 1 metrelikler var sen var olduğunu sölemişsin ben bulamadım resim olarak benzeyen var ama sen link verirsen sevinirim senin düşüncelerin çok önemli şimdiden saol

17. rifatyontar

rifatyontar

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    tatlı su kefali 2,5 kilo
    merhaba

evet genelde 1mt lik kamışlar var benim aldığım üründen kalmamış galiba.Zaten bu ürün öyle piknik yada seyahatta yanımda bulunsun demek için ideal bi olta.1mt lik ürünleri satan satıcılara mesaj atarsan temin ederler belki bende gittigidiyordan almıştım çünkü.rastgele

18. rifatyontar

rifatyontar

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    tatlı su kefali 2,5 kilo
    ayrıca kamış gayet sağlam bikaç defa o incelikteki kamışa ebat olarak büyük balık takıldı yani lidaki çipura gibi ,talı sudada 1 defa 30 cm lik turna takılmıştı ama kamışın performansı gerçekten hayret verici geldi bana, nekadar esnesede hilal şeklini alsada kırılma yapmıyo.ben üzerinde gelen çıkrık tipi makinayı kullanmıyorum pekde o tip makinalardan anlamam zaten.ona uygun küçük makinam var fotoğraftaki yani.0,22 misina kullanıyorum zaten kaç metre aldığını pek hatırlamıyorum ama oldukca alıyo diyebilirim.paslanma gibi bi problem yok.taşınabilirliği zaten malum ortada.sen bilirsin yani ben gayet memnunum nereye gitsem yanımda biyerlerde oluyo zaten:) rastgele

19. TKAY

TKAY furkan albayrak

verdiğin bilgiler için saol ben gittigidiyora mesaj attım ama cevap veren yok ama olsun bulursam alıcam 1 m olanıda pek alasım yok rastgele

20. TKAY

TKAY furkan albayrak

peki arkadaşım bu sendeki 1.8 metrelik çin malımı ??