Karacaören Baraji

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında jetbuli26 tarafından paylaşıldı.

1. jetbuli26

jetbuli26

Favori Kamış:
    Olta iki parca(yayin oltasi)
    En İyi Avı:
    Yayin boy:1,44
    Slm Arkadaslar,cumartesi ve pazar (gece kalmak suretiyle) Karacaören Barajina gittim,yani isparta tarafindaki bir nolu Baraja.
    Amacimiz ne Sazan nede Alabalikti,hedef Sudakti,fakat 30 saat kadar kaldigimiz bu Avda,bir tek vurus bile alamadik,acaba icinizde bu barajla ilgili bilgi ve tecrübesi olan arkadaslar varsa bana yardimci olabilirmi??

Ben yurtdisinda yasiyorum,fakat islerim sebebiyle yilda 2-3 kez antalyada oldugumdan balik tutma zevkimide devam ettirmek istiyorum,fakat ne varki bu barajda sanki bir tuhaflik var,zira bu oraya ücüncü gidisim,ama daha bir tek Sudak dahi tutamadim,orada olduklarini bilipte böyle hüsrana ugramak insanida yildirmiyor degil hani.

Cevaplarinizi acilen bekler iyi avlar dilerim.

2. jetbuli26

jetbuli26

Favori Kamış:
    Olta iki parca(yayin oltasi)
    En İyi Avı:
    Yayin boy:1,44
    Ya bir Allahin kuluda iki satir yazamadimi isinemi gelmedi anlamadim...:mad:

3. turty

turty turan

Favori Kamış:
    FOX HORİZON SFD
    Favori Makine:
    FOX STRATOS FS 12000 MAG
    En İyi Avı:
    TROFE SAZAN 39.50 :) nasipse
    merhaba bülent bey

öncelikle ıspartalıyım dediğiniz bölgelerde bir çok kez alabalık sazan avı yaptım. ama hiç sudak denemedim yılan balığı döneminde de çok denedim bir tek vuruş alamadım şimdi şeytan deresi dediğimiz bir bölge var karacaörende orada ben tutmadım ama bir arkadaşımın 4 5 sene önce siraz balığı ile orada baya bi sudak yakaladığını anlattı

4. alfino

alfino hakan

http://yfrog.com/613582513888448943...sıl yakalanacağı hakkında bilgi verirmisiniz?

Son düzenleme: 3 Ekim 2010