Karasu (Neye niyet Neye Kısmet):D

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında mayday_aykut1 tarafından paylaşıldı.

1. mayday_aykut1

mayday_aykut1 Aykut

Favori Kamış:
    Elime gecen ne varsa :P
    En İyi Avı:
    Pek Ole En büyük bi Büyük değildi
    Okulların 29 ekim tatiline girmesi üzerine balıkçılık damarlarıı kabardıı ve hemen aranmaya başladım :) arkadaşımın daveti üzerine karasuya hem ziyaret hemde av yapmaya karar verdim.Adapazarı merkezde bir malzemeciden aldığım tiyolar üzerine tuzlaya yayına gitmeye karar verdim tüm hazırlıkları yaptım ve karasuya vardım.Her geldiğimde yaptığım gibi karasu sahilini dolaşmaya başladım bi baktım ki millet olta atıyor hemen yanaştım. kalkana olta atıyorlarmış bende dedim geliyim bende atıyım bir iki el derken eve gittim ama yol yorgunluğundan uyuya kalmışım akşam 9da anca uyandım kaptığım gibi takımları sahile vurdum yolu gündüzden gözüme kestirdiğim yere ilerledim ama okadar karanlık ki fenerlerim olmasa yürüyemezdim bile derken bir iki başladım oltaları sallamaya muhabbet tam koyulaştı derken bnm kamış suya doğru gitmeye başladıı bir kökledim bu aşşağıdaki dostumuz ;) başkada vuruş olmadı ve çok küçük olduğu için oda suya iade edildi

Saygılarımla....

2. mayday_aykut1

mayday_aykut1 Aykut

Favori Kamış:
    Elime gecen ne varsa :P
    En İyi Avı:
    Pek Ole En büyük bi Büyük değildi
    bende kendimi tebrik ediyim barii elime sağlık sitenin üstadları coluk cocukla uraşıyo :D

3. duzensizifade

duzensizifade Hüseyin

tebrikler
    bu yaz çok gördüm kalkan yavrularını bizim kıyılarda, tutanlarda oluyormuş haberleri geliyor. benim gibi marmarada kıyı avcılığı yapanlar için sevindirici bir durum. dip balıklarını (pisi,kalkan,kırlangıc) diğerlerine nazaran yakalamasını daha çok seviyorum. 5-6 saat uğraşıp bir tane yakalayınca değmeyin keyfime, en büyük zevklerimden birisi ;)