kim lan bu go2 fishingin admini

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında night fisher tarafından paylaşıldı.

 1. night fisher

  night fisher fatih

  Yaş:
  54
  Mesajlar:
  2.079
  Şehir:
  bursa
  Favori Kamış:
  kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
  Favori Makine:
  çançinçon çinişi makineler
  En İyi Avı:
  kırlangıç 8.4 kg
  Yedi sekiz yıl geçmiş aradan, üzerine makale de yazmışım,dergilerde yayınlanmış efsane olmuş bir fenomen haline gelip,benim eşkina uzmanı addedilmemi sağlamış bir makale.https://www.balikavi.net/konu/meraklisindan-eskina-avi.48799/ Ki tanıyanlar benim sınırlarımın çok daha geniş olduğunu bilirler.
  Bu makaledede sözünü etmişimdir,abuk subuk bilgileri derleyip,site adı altında bi haltmış gibi paylaşan bir meczubun kendini tatmin ettiği bir siteye denk geldiğimi ve uğradığım hakaretten kısaca bahsetmişimdir.
  http://www.go2fishing.com/nasil-yakalanir/eskina-nasil-yakalanir.html
  bu ZAT,bendenizi epey bi paylamıştı,bu durum karşısında bende muhtelif sitelerde özelliklede balık avı. net sitesinde genel balık avı bilgi ve kültürümü geniş kitlelerle paylaşıp ,özellikle kendi egolarını tatmin amaçlı,baştan aşşağı eksik ve asla objektif olmayan ,adına asla bilgi denmeyecek safsatalarla donanmış bir takım çöplüklerle mücadeleme start verdim. yarım yamalak bilgilerden ziyade,okuyucuyu aydınlatıcı,öğretici,tavsiyeleri içinde barındıran yüzlerce konu internet ortamında tarafımdan paylaşılmıştır.
  Tesadüfen yaptığım bir aramada o konu tekrar önüme çıktı dün gece,http://www.go2fishing.com/nasil-yakalanir/eskina-nasil-yakalanir.html. bir daha okuyup,tekrar hem celallenmeme hemde yazılanların eksik ve yetersizliğine,tekrar hükmedip,bu gereksiz bilgi çöpünün,tırıvırı gibi yıllar boyu balıkçılık kültürünü zehirlediğini fark etmemi sağladı.
  Bu zat,benim erişimimi ( yaptığım düzeltmeyi kişisel egosuna saldırı olarak algılayıp,benim yazımı silip,sadece kendi mesnetsiz cümle ve tehditlerini yayınlayarak orgazma ulaştığını sanan meczup) engelleyerek ,üstüne sülalesine edilecek küfür korkusundan kaynaklı (ki hiç adetim değildir,küfürsüzde adamın iç organlarına ulaşabilme yeteneğim her zaman mevcuttur) bir takım itham ve tehditleri hala sitesinde barındırmaktadır.
  Hasbel kader,bu forumda sevilen ve sayılan bir kardeşiniz ,abiniz olarak,bu adını verdiğim sitenin admini sahibi vs. yi bilen bir üyemiz varsa bana özelden ulaşırsa çok hora geçecektir.Bu zatın ad ve soyadımı hoyratca kullanarak yaptığı tehdite misliyle cevap verme imkanı sağlayacak forumdaşıma şimdiden teşekkürlerimi sunarım...
   
  befalcon bunu beğendi.