Kısmet Değilmiş

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında acemibalikci tarafından paylaşıldı.

1. acemibalikci

acemibalikci

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    yakında...
    Herkese selamlar saygılar ...

uzun bir aranın ardından pekte beceremedıgımden olsa gerek balığa ender gidenlerdenım.ama tabi bu değilki balık tutmatı sevmıyorum ... aksıne butun raporları vaktım oldukca okuyorum...neyse ki dun aksamdan kopruye gıdıp balık tutucagım diye nıyetlendım kendı ellerımle özene bozene hazırladıgım çaparıyle kafamda olayı bıtırdım...

sabah ezan vaktı alarmı kurmama ragmen alarmdan cok daha once uyandım nedense bır seye nıyetlendıgım zaman bende hep olur bu ki uykumda cok agırdır nasıl uyandım dusunun balık askıyla :D

sabah hava okadar guzeldıkı yuruyerek fatıhten emınonune gectım baktım yenı yenı baslamıs çapari hemen bende açtım oltayı yaslı bı amcanın yanında tutmaya basladım acemılıkten bırazda ogrenme hevesıyle balıgın ne zaman nerde olduguna daır az cok fıkır sahıbı oldugumdan balık tutmaya baslamam pek zaman almadı 3er 5er 7er derken saat 6 dan 8 e kadar 1 kılo kadar tuttugum balıklarla mutlu mesut berber dukkanıma gectım cayımı kahvaltımı hazırlayıp balıkları dondurucuya koymak ıcın eve gectım...

öğlen saatlerı eve dondugumde balıklar yerınde degılde sordugumdaysa annem aynen su cevabı verdı : oğlum sabah zekiye teyzen bizdeydi emın yıne balığa gitmiş deyınce ozaman bugunkulerı bana verın dedi bende kıramadım verdım .oğlum teyzenın uzerınde cok hakkı var demesıyle de tesellı ettsede nafıleydı benım ıcın...sankı hergun balıga gıdıyormusum yaaa :D Kısmet değilmiş gerçekten cyr :D

neysekı akşama lezzetlı yemekler yapmıs annem sağolsun :D

2. Ersin1903

Ersin1903 Ersin

Favori Kamış:
    Okuma Salina Surf 4.20 / Okuma Salina Sea Spin 2.85mt
    Favori Makine:
    Ryobi TT Power 8000 / Tubertini Plus 6000 / Okuma Inspira 40
    Ahh be Mehmet kardeşim hakkaten kısmet değilmiş.. neyse sağlık olsun inşallah daha güzelleri ve daha bol bereketli avlar yaparsın afiyetle de yersin :thumb:

3. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40 Lineaeffe Spirit Surf 3.90 (fiyat performans 9/10)
    Favori Makine:
    Spro Red Arc 20'lik (Fiyat/Performans : 8/10)
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    Ahahha :D Ben olsam bi dahaki sefere o teyzeyi de kaldırır götürürdüm balığa. Görsün bakalım nasıl bir emekmiş. :) Yok öyle beleşe balık. :)

Geçmiş olsun. Bi dahakine rastgele. :)

4. gacal

gacal Deniz Uzun

Favori Kamış:
    Okuma Alumina 2.40 5/25
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000 SFD
    En İyi Avı:
    Levrek 4,5 kg
    üstad şu sinideki patlıcanlı yemeği gördükten sonra bırak balığı yaaa. bu sini için yatıya giderim ben :)

5. denizbilimci

denizbilimci Hasan

Favori Kamış:
    Lineaeffe Extreme 4.40 ve Balzer Diabolo V, Cormoran Bullfighter 3.00 Spin
    Favori Makine:
    Shimano Titanos 5500 XSA ve Alivio 4000RB
    En İyi Avı:
    2,5 kg Torik
    Sardalyaları ayıklamak bir dert zaten boşver patlıcanlı kebap daha iyi hihi

6. sametfaki

sametfaki Samet

Favori Kamış:
    ALBA PORSUK 240CM
    Favori Makine:
    KK 60 ALBA
    kismetinde bukadari pes :D

7. inanilmaz

inanilmaz onur

Favori Kamış:
    Lineaeffe spirit surf kamış 3.90m
    Favori Makine:
    Okuma Safina Noir 55
    Şimdi o yemeğin fotoğrafı olmuş mu :) Balık falan gitti aklımızdan :). Afiyet olsun:)

8. acemibalikci

acemibalikci

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    yakında...
    eywallah hepınız sağolun ınsallah bıdahakıne artık :D

9. simendifer

simendifer Sennur

Ama Zekiye teyzenin, senin üzerinde çok hakkı varmış. Annen haklı. :p Bu kadar üzüldüysen, sen de akşam yemeğine teyzenlere gitseydin. :)