Kıyıdan spin avı için hangi makina

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında Magician tarafından paylaşıldı.

?

Daiwa Exceler Lt 3000 dc vs Daiwa Revros Lt 3000-c

1. Revros

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Exceler

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Magician

Magician Magician

Merhaba hobidaşlarım,
    Spin takım ihtiyacım var ve kamışı Daiwa new crossfire 2.70 10-35 g atarlı düşünüyorum (farklı tavsiyelere açığım kamış için)
    Fakat makinede 2 seçenek arasında kaldım ve karar veremiyorum bilgi eksikliğinden kaynaklı olarak, o yüzden yardımınıza ihtiyacım var.
    Daiwa Revros lt 3000-c ile Daiwa Exceler lt 3000 dc arasında kararsızım exceler ~200₺ kadar daha pahalı ve bu benim için önemli bir mevla aralarındaki 35g lık fark dışında (exceler 215 g-10kg drag/revros 250 g -10kg drag) bu fiyat farkının sebebi nedir eğer değicek bir fark varsa biraz daha bekleyip exceler alırım ama ciddi bir fark yoksa ki bence 35g hafiflik bile gayet ciddi bir fark ki onu bile gözardı edicem 200₺ fark için yani onun için bile 200₺ veremem onun yerine daha iyi kamış ip ve sahte alırım o farkla,, düşüncem bu yönde bilmem yanlış mı düşünüyorum,,
    farklı makine önerilerine de açığım (bütçem 850₺ kadar bu bile baya zorlama ile)(hem tatlı hem tuzlu suda spin yapıcağım) ve son olarak bu 2 makine ile benim düşündüğüm kamış uygun olur mu değilse dediğim gibi kamış tavsiyesi de yapabilirsiniz,, önerilerinizi bekliyorum.
    Eki Görüntüle 2378
    Eki Görüntüle 2380
    Eki Görüntüle 2379