kızılkanat avı

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında burak e tarafından paylaşıldı.

1. burak e

burak e BURAK

merhabalar yasak zamana girdiğimiz şu dönemlerde sezon kapanmadan önce gerçekleştirdiğimiz eğlenceli avı sizlerlede paylaşmak istedim arkadaşlar iyi seyirler lütfen kurallara uyalım :)

islamsnr bunu beğendi.
  2. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Kızılkanatın yasağımı olurmuş derim kendi kendime yıllardır.Su yaşama elverişli ise,bi çift kızılkanat at,iki sene sonra heryeri sarar.Fakat sizin videoyu izleyince yasak kararına katıldım birden.Anladığım kadarıyla,sakarya nehrine bağlı bir kanal yada dere orası ve balık üreme maksatlı girmiş oraya,boylar standart ergin boylar,normalde beş santimliğide vurur,on santimliğide .Sizinkiler tornadan çıkmış gibi 20-25 cm lik ergin balıklar. Yasak olmasa mayısa kadar kökünü kurutmak işten bile değil.
    Mart ayında,bu kadar aktif yeme saldırdığını(sazangillerin) da ilk defa görüyorum,gerçekten ilginç bir mera sizinki,bu arada videonuzu paylaştığınız için teşekkürler,tuttuğunuz balıklar için de tebriklerimi sunarım,daha güzelleri rast gelsin:)

huntaka41 bunu beğendi.
  3. huntaka41

huntaka41 Ümit

Selamünaleyküm abi ben oralıyım gel mart ayında misafir edeyim seni şamandıra zevkini doya doya yaşarsın

DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

night fisher bunu beğendi.