Kocaeli tatlı su yardım lütfen

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında dost1242 tarafından paylaşıldı.

1. dost1242

dost1242 selim

Favori Kamış:
    Dam
    En İyi Avı:
    3 Kg Aynalı Sazan
    Hafta sonu turna ve tatlı su levreği için program yapmak istiyorum nerelerde hangi yemle nasıl avlanabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz...

2. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Kocaeli'nin avlakları hakkında Gölkay Park dışında hiçbir şey bilmiyorum. Sadece birkaç video da bu avlakta turna ve perch yakalandığını gördüm. Ama ben yine de biraz araştırın derim. Rastgele...

3. dost1242

dost1242 selim

Favori Kamış:
    Dam
    En İyi Avı:
    3 Kg Aynalı Sazan
    cevabınız için çok tşk.ederim ahmet bey fakat gölkaya ben geçen sene gitmiştim yürüyüş yolu yapıyorlardı suyun içine dökme kaya parçaları dökülüyordu ve suyun içi çok otlaktı dip oltasını hiç çekemedim ayrıca şamandıralı takım suyun üstünde kalıyordu yani felaket bir durumdaydı sizin anlayacagınız..

4. dost1242

dost1242 selim

Favori Kamış:
    Dam
    En İyi Avı:
    3 Kg Aynalı Sazan
    başka bilgisi olan yok mu arkadaşlar

5. htaylan76

htaylan76 hasan taylan

en büyük avlak sapanca gölü ne kadar tatlısu balığı ararsan var.kandıra tarafındaki göletler kocakaymaz sazan turna levrek ve kızılkanat avı yapılabilir.tahtalı göleti sazan veriyordu.israil sazanı istilası altındaydı üç yıldır gitmedim son durumunu bilmiyorum.birdeyuvacık barajı var tabi fakat yasak söz konusu olabilir.

6. Soulmoution

Soulmoution Hamza

Usta kocaelide turna yakalayabilecegin goller şunlar. Çayırköy göleti (golkay), ütük göleti (kocakaymaz, saltıklar goleti) , güvercinlik göleti. Golkay turan güneş caddesi sonunda sola dön 500m ilerde. Ütük goleti, kandıra cezaevlerini geç 3 km ilerde solda aşağıda. Güvercinlik , akmeşe köyünden 2 sonraki köy. Rast gele. Benim gidip yakalayabildigim yerler buralar.