Levrek ve diger avci baliklar icin Silikon karides

Konu, 'Malzemeni Kendin Yap (Keşfet & Paylaş)' kısmında poseidon911 tarafından paylaşıldı.

1. poseidon911

poseidon911 Umit

Favori Kamış:
    Daiwa r'nessa RN 802 MHFSAF --- Shimano AX27MH --- Shimano beastmaster AX240MH
    Favori Makine:
    Abu Garcia Cardinal
    En İyi Avı:
    levrek 7.00gr
    Arkadaslar hepinize uzun bir aradan sonra tekrar merhaba, sizlere internette gordugum ve hicbir avci baligin hayir diyemeyecegini dusundugum bir sahte yemi tanitmak istiyorum aramizda belki daha onceden gorenler olmustur. ingilizce ismi "Tail Flick'n Prawn Soft Plastic Fishing Lure" Buyrun iste videosu

http://www.youtube.com/watch?v=dp-zQqmN5yo

Ilk basta bunu kendi imkanlariyla ureten insanlardan satin almak istemistim fakat posta masrafinin sadece 20 kusur avro oldugunu gorunce vazgectim ve kendim yapmaya karar verdim ve ilk modelimi yaptim biraz peygamber bocegine benzedi ama bu sadece bir prototip :) beni ikna edecek bir form aldigi zaman silicon kalibini alip kendim imal edicem iste bu konu uzerindeki ilk calismam

Uploaded with ImageShack.us
    Olumlu olumsuz yorumlarinizi bekliyorum

2. seikott

seikott MEHMET

Favori Kamış:
    Shımano beastmaster cx 2,40 14-40 gr-V Systeam 2.4 10-40 gr- silstar 1.8 6-25 lb
    Favori Makine:
    SHIMANO RARENIUM CI4 30 - AVENGER AV 55B
    En İyi Avı:
    yazılı orkinos 4.9 kg
    Faydalı paylaşım için teşekürler..Sahte karides kullanıp verim alan kişiler var.Benim için ozr kımı bu vieoda yakın mesafede aksiyon veridiyor rahatça ama mesafe arttığı zaman karidesi zıplatmak kolay olmaz gibime geliyor..

3. seikott

seikott MEHMET

Favori Kamış:
    Shımano beastmaster cx 2,40 14-40 gr-V Systeam 2.4 10-40 gr- silstar 1.8 6-25 lb
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    yazılı orkinos 4.9 kg
    Arkadaşlar imla hataları için kusura bakmayın, özeti şu; karidesi uzağa attığınızda doğal hareketi için zıplatmanız gerek ancak uzakta olunca direkt zıplama hareketinden ziyade sahte balık gibi az aksiyonlu size geliyor.

4. poseidon911

poseidon911 Umit

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Abu Garcia Cardinal
    En İyi Avı:
    levrek 7.00gr
    Merhaba. Fast aksiyonlu bir kamisla bu sorunun biraz olsun ustesinden gelinebilir ayrica siliconun icine karistirilan baska bir sivi siliconun dahada elastik olmasini sagliyor. Zaten zannedersem karidesin seklinden dolayi o kadar cok uzaga atilmaz. Piyasada satilan sahte karideslerin hic birinde bu tip kuyruk hareketi verebilen bir sahte goremedim bence denemekte fayda var ozellikle kayalik bolgelerde calisacagini dusunuyorum

5. suats

suats Suat

Favori Kamış:
    Lınefeeve okuma Dam
    Favori Makine:
    DAM okuma Ryobi Mitchel
    En İyi Avı:
    Kırlangıç 3 kg
    Tamam canım onuda alırız ,:p

6. seikott

seikott MEHMET

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    yazılı orkinos 4.9 kg
    :) zaten ne varsa alıyoruz.. Ümit bey haklısınız piyasadakilerden farklıysa denenebilir.

7. seikott

seikott MEHMET

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    yazılı orkinos 4.9 kg
    Bu arada ümit bey ,bu ürünün kargo ücreti standart posta avusturlyadan gönderi 4,95$ ürün 5 li paket 8,95 $.

8. seikott

seikott MEHMET

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    yazılı orkinos 4.9 kg
    Düzeltiyorum , kargo 31,82 tl ürün 16,5 tl yanlış çevirme olmuş.

9. Emre

Emre Emre

Favori Kamış:
    Lineaeffe Spider Surfer 420cm, Okuma V-System 2,40
    Favori Makine:
    Shimano EXAGE 6000 FC, Daiwa Windcast S 5500, Okuma Safina 40
    En İyi Avı:
    Levrek 8kilo
    Bu ürünü isteyen 10 kişi birleşsin 3 er tane alsin bence :)
    Kargo masrafi adam başina 3 lira olur sanirim.

10. western222

western222 Süleyman

Favori Kamış:
    RON THOMSON TYRAN 2.70 cm
    Favori Makine:
    DAM QUICK EFFZETT 735 RD
  11. poseidon911

poseidon911 Umit

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Abu Garcia Cardinal
    En İyi Avı:
    levrek 7.00gr
    Merhabalar. Ebay yoluyla kontak kurdugumda bana bu mesaji yolladilar;
    Bonjour, all you have to do is press 'Buy it Now' and I can adjust the invoice for you. Please don't pay until I have sent you the adjusted invoice. The postage/handling for two packets will be $17.00 as it will have to go as a parcel I believe. If I can get it through as a Large Letter it will be cheaper. If the postage is cheaper than what I have quoted you, I will give you a partial refund through paypal. The total for the order of two packets of Tail Flick'N Prawns @ $17.90 AUD + Postage/handling @ $17.00 AUD = $34.90. The 'free hook' is a size 1/0, 1/16oz extra wide gape weedless jig hook. Thank-you, Michael ><))))>
    iki paket ve posta ucreti 34.90 australya dolari kisaca o yuzden kendim uretmeye calisicam tabi becerebilirsem :)

12. adminselo

adminselo selçuk

Favori Kamış:
    Lineaeffe s-flex 4206 4.20--SHIMANO YASEI SEA BASS 2,70 -MH- 10-50 GR, Shimano Scimitar 300 cm
    Favori Makine:
    Penn Affinity 8000, Ryobi NAXO 8000
    En İyi Avı:
    4 kg Levrek ---1.800 gr Kofana
  13. poseidon911

poseidon911 Umit

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Abu Garcia Cardinal
    En İyi Avı:
    levrek 7.00gr
    Merhaba jig icin bencede cok uygun