makine tamiri nerde yapilir

Konu, 'Makineler' kısmında kaßuS tarafından paylaşıldı.

1. kaßuS

kaßuS

Favori Kamış:
    Lineaeffe oyster cast 3.90 kamış-Shakespeare Medalist FDS makina
    En İyi Avı:
    Koyun postu
    yurt disindan aldigim dam mark makine bozuldu yurt disindan aldigim icin garantiside yok.istanbul kadikoy cevresinde nerede tamir ettirebilirim.simdiden cvplariniz icin tskler saygilar

2. simendifer

simendifer Sennur

Kadıköy çarşıda tamir yapan bir yer var diyorlardı bir ara, yazılmıştı foruma sanırım ama nerede bilmiyorum. Ama sorarsanız gösterirler, çünkü Kadıköy'de bu anlamda fazla yer yok zaten. Hatta orası tek yer bile olabilir. Bir de Üsküdar'da Cengiz balıkçılığa sorun, kendileri yapmıyorlarsa bile, yönlendirecekleri bir yer vardır.

3. kaßuS

kaßuS

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Koyun postu
    tskler sta kadikoydeki yeri arastircam tam neresi oldugunu bilen varmi
    zaten oltayida cengiz balikcidan almistim onda sorucam am baska bilen stalar varsacvplarini bekliyorum

4. carpe

carpe

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    3.7kg levrek 8kg sazan
    Sevgili kardesim..:)

Oncelikle aramıza hosgeldiniz.Sorununuza yardımcı olacak arkadaslar mutlaka cıkacaktır..:)

Dostum biz sitemizde TURKCE nin dogru kullanılmasına ozellikle dikkat etmeye calısıyoruz..Bu konuda mod arkadaslardan uyarı almamanız icin sizinde TURKCE mizde varolmayan kısaltmalardan kacınmanızı oneririm..

Sevgiyle kalın...:)

5. msaribas

msaribas Mustafa Sarıbaş

Favori Kamış:
    olta
    Kadıköyde yazıcıoğlu iş merkezinin olduğu sokağın bir paralelinde, minübüslerin geçtiği yolda sağ tarafta balık malzemesi satan bir dükkan var, orada tamir ettirebilirsin sanırım. Bir de, Kartal da adliyenin orada (sahil tarafında) Nil balıkçılık var, sahibi Hakan bey, eğer yakınsan oraya da uğrayabilirsin. Reklam olacak belki ama, ben Şenesenevlerden sırf muhabbet için Kartala gidiyorum Hakan beye.

6. murat41

murat41

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    vatoz 46,7 kg
    sizin tarif ettiğiniz yeri geçen günlerde bir kardeşimiz şikayetleri ile dile getirmişti ilgisizliklerini anlatmıştı kardeşimiz yanlış yere gitmesin:)

7. kaßuS

kaßuS

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Koyun postu
    hadi ya inşallah güzel bi yer çıkar yarın gidip bakacağım

8. kaßuS

kaßuS

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Koyun postu
    arkadaşlar kadiköyde minibuslerin indiği yerdeki balıkçı mükemmel bi yer. Gittim o kadar ilgilendi saatlerce makinemle uraştı hiç kimsenin yapamıyacağı şeyler yapıp pert makinemi onardı ve kullanılır hale getirdi. Makineniz bozulursa buraya götürün burası yapmazsa büyük ihtimal kimse yapamaz. Giderseniz geçenlerde bi d.a.m makine getirmişler atarken kapanıyormuş derseniz ne kadar uraştığını hatırlar :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Eylül 2007