Marin Boat 4.95

Konu, 'Genel Konular' kısmında Barracuda35 tarafından paylaşıldı.

1. Barracuda35

Barracuda35 Tamer

Merhaba
    Aranıza yeni katıldım ve bir konu hakkında yorum yapmak isterim.
    Marin boat hakkında olumsuz yazılar yazılmış kullanan arkadaşlar dan yorum yok yada denk gelmemişler ben bir kaç açıklama uapmak isterim 4.95 modelinde yarım kamara olan modelinden bahsediyorum piyasada olan emsalleri diger tekneler isim yapmış olması ve bir kaç iyi yorum sonucu öne çıkıyor ama fiyat baya farkediyor aramızdaki çoğu arkadaş bu tekneler nasıl yapılıyor ne yapılıyor yapım aşamaşında başında değiliz göremiyoruz ne kullanılıyor bilmiyoruz fakat ben 4.95 aldım 60hp mercruy var motor 4 zamanlı tekneye baya büyük gelen bir makina 30 35mil yapıyor düz havada şimdi denge konusu ne beklediginize baglı o konu ben 4 kisi balığa gidiyorum kamarada yatıyor 2 kişi dinlene biliyorum iç genişligi normal çok dar değil büyük te değil küçük te değil yani bütçeye göre gönül ister dahada büyük olsun daha iyi olsun ama bu tekne çok kötü bir tekne değil adamlar yapıyor satıyor bende 2017 modeli var daha öncesini bilemem römorka 2 kisi yükleyip her yerde kullanıyorum bana yetiyor diger teknelere göre fiyatta makul bence önce deneyin bi gezin 4.95 tekneden motoryat keyfi almaya çalışan arkadaşlara sözlerim hepimiz daha lüx bir tekne isteriz ben 9.50 motor yat sattım bakımı masrafı bitmiyor ve cok para harcatıyordu bence sınıfına göre tekrar ediyorum 2017 üretimi bendeki gayet memnunum kaldı ki zaten fırtınada balıga gitmiyoruz atlantikte gezmiyoruz macera aramıyoruz keyif işi bu biraz aklınızı kestiği havalarda gidin cok para harcamayın denize para dayanmıyor bence bi deneyin derim ben memnunum sorusu olan yazabilir her zaman cevaplarım.