merhaba

Konu, 'Tanışalım' kısmında shero tarafından paylaşıldı.

1. shero

shero SEREF KOCADÖLÜ

Favori Kamış:
    shimano
    Favori Makine:
    shimano
    forumda hayalet gibi dolasmamak icin bir merhaba demek istedim istanbulda yasiyorum fakat meslegim olan filmcilik sayesinde yaz aylarinda diziler tatile girdiginde solugu assos da ustam Vedat Abayoglunun yaninda alirim. 15 senedir bu bolgeye gelirdim fakat, Vedat ustam buraya yerlestiginden beri sadece balikcilik var hayatimda. hobi olarak bric oynarim(25 yildir).derlerki,briç oynamaya baslamak icin 8 sene sadece seyredeceksin. benim icin ayni sey amator balikcilik icin gecerli oldu, 7-8 senedir Vedat ustamin dibinden ayrilmadim.tatlisuda at-cek,denizde yemli,capari,sırtı defalarca avlandik. fakat benim en büyük sansim gunler, geceler boyunca ustamin bana teoride anlattigi balikcilik teknikleri ve hikayeleri oldu. kısaca beni su kenarinda bir yere biraksalar onda ogrendiklerim sayesinde aç kalmam bakmayın profilimdeki sıfır mesaj sayısına, forumların sıkı takipçisiyim. Briç oyunundan sonra hayatıma amator balikciligı sokan Vedat ustamın,yanlarında kaldığım zamanlarda bana özoglu gibi davranan eşi Nemide annemin ellerinden öper, hepinizi sevgiyle selamlarım

2. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Tekrar hoşgeldin, merhabalar Şeref.

Usta ile bir irtibat var mı bu sıralar?:)

3. isottevfik

isottevfik Tevfik

Favori Kamış:
    SHIMANO Catana BX 240 Tele
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000 CFB
    Şeref bey, tekrar hoş gelerek sayfalarımızı şereflendirdiniz.

Vedat beyin yanında soluk almışsanız, vereceğiniz bilgilerle, sanırım bizlerde deniz kıyısında aç kalmayız.:p :p

4. NedimBugrul

NedimBugrul nedim

Favori Kamış:
    Albastar
    Favori Makine:
    70 lik Sheaskpere
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık karagöz
    tekrar hoş geldiniz.