Mersin'den Selamlar...

Konu, 'Tanışalım' kısmında Drklvntylmz tarafından paylaşıldı.

1. Drklvntylmz

Drklvntylmz Doruk Levent YILMAZ

Favori Kamış:
    Okuma V System 240cm 10-40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40S, Daiwa Legalis 3000H
    Arkadaşlar 4-5 yıl önce bırakmış olduğum spin avcılığına tekrardan başlamış bulunuyorum.Tabi eş'den ve çocuk'dan fırsat bulabilirsek.Evim Mezitli de olduğu için genellikle Viranşehir sahilin de at-çek yapıyorum.Tanışmak isteyen ve beraber ava gitmek isteyen arkadaşlar olur ise kapım her zaman açıktır.

Saygılarımla;

2. levrekçimetin

levrekçimetin metin oktay can

Favori Kamış:
    shimano blue romance
    Favori Makine:
    Daiwa saltiga
    En İyi Avı:
    levrek- 7 kg kofana-4,800kğ
    güzel avlar ve paylaşımlar dilerim aramıza hoş geldin

3. KameralıBalıkçı

KameralıBalıkçı gokhan

Merhabalar
    Bende mersin pozcudayım. Viranşehir taraflarında at çek e birşey geliyorsa buluşabiliriz ;)

4. Drklvntylmz

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Gökhan Bey merhaba.Bu hafta sonu viranşehir sahili ile taşkıranın arasında ki dalga kıranda 5 saat boyunca at-çek yaptım.Takip falan göremedim.Kayalık bir bölge olduğu için de 2 tane rapalamı kaybettim.Bu hafta sonu eğer deniz düzgün olur ise aklım da babilde mezitli köprüsünün ağzı var.İsterseniz orada şansımızı deneyebiliriz.

Saygılarımla;

5. Drklvntylmz

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Tekrardan merhaba arkadaşlar.Bu hafta mezitli de ki avımdan iki tane levrek aldım.Bir tanesi standart altı olduğu için bıraktım diğerini de havyarlı olduğu için bıraktım.Sonuçta avlandığım alan uygundu.Fakat tek sıkıcı olan da tek başıma gitmemdi.Meraya sabah 5.30 da gidiyorum.Saat sabah 8 gibi de sonlandırıyorum.Bu saatlere uygun mezitli de oturan veya gelmek isteyen arkadaşlar olur ise haberleşebiliriz.Tek isteğim at-çek için gerekli ekipmanları olmalı.
    Saygılarımla;

6. Spiny

Spiny Emin

Selamlar bende foruma yeni üye oldum.biraz geriden takip ediyorum o yüzden :) at çek avıyla bir haftadır ilgiliyim.ilk avımda hayatımın en güzel balıklarını aldım.devamı gelir diye umuyorum.mersinden balık avı sevdalısı tüm arkadaşlara selam olsun.

7. Spiny

Spiny Emin

Bunlar da fotoğrafları.bu balıkların avlanma boyutları hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar bilgi verir misiniz lütfen.

Ekli Dosyalar: