N.S. RODS KN SALTWATER SPİN KAMIŞI BİLGİ LÜTFEN

Konu, 'Kamışlar' kısmında erdemselim tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. erdemselim

erdemselim Erdem Selim Özbek

Herkese iyi haftasonları.Bugün dolaşmak için girdiğim İzmir kemeraltında ki balık avı marketinden kendime N.S. RODS KN S-862ML 259 CM 10-32GR marka spin kamış aldım.Danışman arkadaşımızın yoğun tavsiyesi üzerine ikna oldum ve kampanya tarihi bitmek üzere oluğu için 380 TL den 200 TL ye satın aldım.Makinem zaten mevcut (Shimano AX 4000 FB) olduğu için fazla masraf yapmadım.Siz değerli spin üstadlarımdan kamış hakkında bilgi almak isterim.

Saygılar&sevgiler,
    Erdem

2. Nixdorf

Nixdorf Ayhan

Favori Kamış:
    N.S. KN Saltwater 802M, Savage Gear MPP 2,51
    Favori Makine:
    Daiwa Legalis 3000 SH, D.A.M. Quick FZ 30
    Merhaba Erdem.
    İlk olarak hayırlı olsun, trofelerin bol olsun diyeyim.
    Aynı kamıştan ben de kullanıyorum. Normalde daha uzun ve daha esnek kamışlar kullandığım için ilk başta bana biraz sert gelmişti ama alışınca bir sıkıntı kalmadı. Sağlamlık konusunda da memnun kalırsın. 2 kg üstü turnaları kepçe kullanmadan kıyıya aldım, bir sıkıntı yaşatmadı çok şükür.
    10-12 gramlık sahtelerde/silikonlarda erimi çok iyi değil ama 18 gram ve üstünde bayaa memnun kalırsın.
    Fiyat olarak ta çok uygun fiyata almışsın. Ben (nisan yada mayıstı herhalde) 280'e almıştım. Dövizin artışını da düşünürsen bayaa uygun fiyata gelmiş sana.
    Tekrar hayırlı olsun, güzel kamış...