Ne ankaraymis be

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında deep tarafından paylaşıldı.

1. deep

deep İsmail

Degerli abilerim kardeslerim sivastan ankaraya isim icabi geldim sivasta bircok avlak ve cok cesitli baliklarla bu spora basladim ama ankaraya geldigimde forumlari takip ettikce gordum ki sularin kirliligi olsun avlak yerlerinin uzakligi olsun insani biraz uzak tutuyor bu isten dostlarim sizden ricam bu mevsimde bir dip oltasi ve at-cek le nereye gidebilirim kurtbogazi uygunmudur bu is icin

2. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Maalesef dediğin gibi Ankara da balık konusunda hiç iş yok. Kurtboğazı barajına ne zaman gitsem balık yerine tırıvırı tutardım :) Gölün içerisinde geçen yıl tam 8 kilometrelik misina ağ bulundu. Ulan hadi insafsızlık edip baraja ağ attınız. 8 kilometrelik ağla ne tutacaksınız? Yazık günah değil mi? Konuştuğum kişilerin çoğu şu dönemde yakın çevrede pek balık olmadığını söylüyor. Eğrekkaya da bol sayıda levrek varmış. Ama şuan tutulabilir mi bilmiyorum. Hem tutsan da levrek yani ufacık balık. İllede balık olsun boyu ne kadar olursa olsun fark etmez diyorsan da Göksu Parkında ki gölete gidebilirsin. Dip takımıyla 15-20 cm boylarında levrek yakalarsın. Sazan tutanlarda var boyutları fena değil.

deep bunu beğendi.
  3. deep

deep İsmail

Dostum yenikent girisindeki goletden bahsetsiler gidilmeye deger mi giden goren varmidir acaba

4. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Valla bilmiyorum o gölden haberdar değilim